Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek a párom családjával?

Mit tegyek a párom családjával?

Figyelt kérdés

Tiszta hülyének érzem magam,de ezt már nem tudom egyedül feldolgozni.Van egy gyermekem,akiért rengeteget küzdöttünk,mindent megadunk neki,az életünk körülötte forog.Erre az idióta sógornőm összejött egy-nem tudok finom lenni már-egy surmó cigánnyal,aki nem az a tiszta,feltörekvő fajta,se víz a házban,segélyből élnek,a sógornőm otthagyta a kényelmet és vígan odaköltözött.Mikor utoljára találkoztunk,hatalmas herpesze volt és bűzlött.NEM AKAROM A GYEREKEM KÖZELÉBEN TUDNI!!!Ahogy kell,már várják is az első porontyot-pucér seggel,majd lesz,ami lesz.És ,ami a legszebb,a csaj elkezdett hazajárni.A napokban is pont akkor ment a gyermekem nagyizni,amikor ő is ott volt.Még szerencse,hogy nem voltam ott...A gyomrom is felfordul,ha belegondolok,hogy az én gyermekem találkozni(felnőni) fog az övékkel!(??????)

A páromnak megmondtam,hogy akkor nem mehet a szüleihez a gyermekünk,ha ők is járni fognak.Majd a mi játékainkat nyalogatja,a ruháinkat hordja,vagy mi!?Már álmomban is ezen jár az eszem.Nem írok le minden agyrémet,amire gondolok,képzeljétek magatokat a helyembe!

Mi a fenét csináljak?Köszönöm előre is!Sziasztok!


2009. dec. 31. 14:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Erről nem te tehetsz, a te rokonaidnak nem hiszem hogy más lesz a véleménye ezért a férjedről. És én sem engedném össze a gyerekemet egy bűzlő, mocskos családdal. (hozzáteszem, van ilyen magyar is, és ismerek nagyon rendes cigány családot, akikhez bármikor bemehetsz, és enni lehetne a földről)
2009. dec. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez durva. Nekem semmi bajom nem volt a cigányokkal, egészen addig, amíg úgy 3-4 hónapja az 50 kilós, 17 éves rokon kissrácot egy nagy darab cigány leütötte a buszon. Csak mert neki verekedni volt kedve.

Sajnálom anyóspajtásodat. Nehéz lehet neki. De ezt oldja meg Ő. Ha Te nem akarod a gyermekedet a közelükbe engedni, akkor ne engedd. Ebbe senkinek nincs joga beleszólni.

2009. dec. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Én is nagyon együtt érzek,mint szülő belehalnék egy ilyenbe.De mint gyermekem anyja,komolyan mondom,csúnya dolgokat bírnék velük művelni,hogy ilyen helyzetbe hoztak ártatlanul.

Az eltiltásról meg annyit,hogy nem ülhetek mindig náluk,mert gyakran apa viszi(már gyűlölök ott lenni),így ha lesz is találka,nem is biztos,hogy elárulják,főleg anyós.Jaj bonyolult.

2009. dec. 31. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!