Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek a párom családjával?

Mit tegyek a párom családjával?

Figyelt kérdés

Tiszta hülyének érzem magam,de ezt már nem tudom egyedül feldolgozni.Van egy gyermekem,akiért rengeteget küzdöttünk,mindent megadunk neki,az életünk körülötte forog.Erre az idióta sógornőm összejött egy-nem tudok finom lenni már-egy surmó cigánnyal,aki nem az a tiszta,feltörekvő fajta,se víz a házban,segélyből élnek,a sógornőm otthagyta a kényelmet és vígan odaköltözött.Mikor utoljára találkoztunk,hatalmas herpesze volt és bűzlött.NEM AKAROM A GYEREKEM KÖZELÉBEN TUDNI!!!Ahogy kell,már várják is az első porontyot-pucér seggel,majd lesz,ami lesz.És ,ami a legszebb,a csaj elkezdett hazajárni.A napokban is pont akkor ment a gyermekem nagyizni,amikor ő is ott volt.Még szerencse,hogy nem voltam ott...A gyomrom is felfordul,ha belegondolok,hogy az én gyermekem találkozni(felnőni) fog az övékkel!(??????)

A páromnak megmondtam,hogy akkor nem mehet a szüleihez a gyermekünk,ha ők is járni fognak.Majd a mi játékainkat nyalogatja,a ruháinkat hordja,vagy mi!?Már álmomban is ezen jár az eszem.Nem írok le minden agyrémet,amire gondolok,képzeljétek magatokat a helyembe!

Mi a fenét csináljak?Köszönöm előre is!Sziasztok!


2009. dec. 31. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

megértelek!

tisztátlan, beteg, büdös emberek közé én sem engedem és nem is engedném a gyerekemet.

hihetetlen hogy fürdeni vagy tisztálkodni nem tudnak, majd mennek hozzátok fürdeni?

ez elég gáz, ne engedd a gyermeked nehogy elkapjon valamit, a dokinál meg te szégyenkezel.....

2009. dec. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gáz !

Csak azt tudod tenni ,hogy kizárod őket az életetekből ...Ne vidd oda!

2009. dec. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én sem engedném.még amíg picik,viszont ha nagyobb lesz akkor úgy sem viheted át másik oviba,hogy ne játszón cigány gyerekkel,meg a suliba a játszón se.nem tudsz ellene tenni semmit.amig pici addig én sem vinném,ne szedjen össze tetűt,vagy bármely más bőrbetegséget.
2009. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Tényleg én érzem magam beszűkültnek.Megsemmisülök majd annál a mondatomnál,hogy:mi nem megyünk,ők nem jöhetnek,ha nagyiék látni akarják a mi gyerekünket,jöhetnek,DE ELŐTTE JÓL MOSAKODJANAK MEG!

Az egész család életét vágta haza ez a kis majom!

2009. dec. 31. 15:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Megértelek.Én sem engedném oda a gyerekemet.Kerüld a találkozásokat,csak ezt tudod tenni.
2009. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát ez borzasztó!

Az a baj nem tudod elkerülni hogy ne találkozzanak és ne játszanak együtt.Csak reménykedhetsz hogy minél kevesebbet.

Sogornőd nem talált magának való magyart?

2009. dec. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én ebből nem csinálnék problémát. Kerek perec közölném anyósékkal, hogy nem vagyok hajlandó cigányékkal találkozni, és a gyerekemet a közelükbe engedni. Amennyiben Ők szeretnék látni a fiamat nyitva az ajtónk, de csak előttük. Ha megértik jó, ha nem értik meg, akkor Ők is maradjanak otthon.

Anyósék hogy állnak a kétes rokonsághoz?

2009. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok cigány, de azért ne általánosítsunk kedves utolsó! Az valóban kellemetlen, sőt undorító ha valaki koszos, büdös, igénytelen, de nem csak a cigányok tudnak azok lenni..én biztos nem engedném a gyerekem az újdonsült "rokon" közelébe, és megmondanám a kedves sogórnőmnek a véleményem, először finoman és ha nem érti, lényegretörően...
2009. dec. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

21.25-ös vagyok

Miért általánosítottam?

2009. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Anyósék elég gyöpösek,bár teljesen tönkrementek a lányuk választása miatt,de azért bármikor mehet haza a csaj,mert csak a lányuk.Na én is így érzek az én gyerekemmel:jogom van dönteni az életéről,plusz a gyomrom fordul ki,ha arra gondolok,hogy egy légtérbe kellene lennünk akár csak a csajjal is.Na és egy ágyikóban altatja majd a két unokát,akár felváltva,ha mennek-megyünk nagyizni?!Brrr.Én nagyon toleráns ember vagyok,illetve voltam,amíg ebbe a szituba nem kerültem.Hát nem érdekes ez az élet?

Az én rokonaim nem is tudják ezt az egészet,a páromat is imádják,na de egy ilyen hír...

2009. dec. 31. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!