Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel és hogyan ösztönözzem a...

Mivel és hogyan ösztönözzem a lassan 11 hós lánykámat, hogy másszon?

Figyelt kérdés
Néha-néha négykézlábra áll,de utána semmi.Tudom,hogy fontos a mászás és elkeserít,hogy nem igazán akar.
2009. dec. 31. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia én vettem a kislányomnak egy 400ftos piros, pöttyös retró gumilabdát. A hasrafordulást is azért csinálta először, hogy elérje, és most csak úgy vetődik utána, bár még nem mászik, csak kúszik. Az a jó benne, hogy ahogy eléri, továbbgurul, és így ő is megy tovább. Szóval valami figyelemfelkeltős gurulós cucc jól jöhet :)

És állítsd te négykézlábra sokszor, ha magától nem akar. Térdelj a baba mögé és fogd meg a combjait, a hüvelykujjad a térdhajlatában legyen. Így könnyen a hasa alá tudod hajtani mindkét lábát!

2009. dec. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legyen minél többet lent a szőnyegen és rakd tőle távol a játékokat, hogy ne tudja könnyen elérni. erőltetni nem szabad külsőleg a mászást, ha akar majd úgy is elkezdi önnállóan. eüs
2009. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%
tedd le aztán kész, majd mászik,ha akar. nem tudom minek KELL ezeket a szerencsétlen gyermekeket minduntalan ÖSZTÖNÖZNI valamire?? tiszta bolond ez a világ. valaki kitalál valami sz@rt aztán azért ,hogy eltudja adni kitalálja,hogy erre aztán mekkora szüksége van a babánk és már kész is a biznisz,a sok idióta hülye szülő meg rohan megvenni. padig a babáknak odafigyelésen és szereteten kívül másra nincs is nagyon szükségük.
2009. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem minden baba mászik mászik. Én sem másztam, nincsen semmi tanulási zavarom, mert ugye ezt hangoztatják.
2009. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!