Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már beteg 2 hónapos...

Volt már beteg 2 hónapos anyatejes babátok?

Figyelt kérdés

2 hónapos a kisfiam, tegnap reggel óta hőemelkedése van, bággyadt, nem nagyon akar szopizni. Nemsoká jön a gyerekorvos, de addig szeretnélek megkérdezni benneeket, mennyire általános ez, hogy anyatejes baba beteg legyen? Nekem kicsit kapart a torkom két napja, más nem volt. Lehet, megfáztam, és ő is elkapta, csak rajta erősebben jön ki, hőemelkedéssel? De hát nem védi az anyatej????? Én mindenhol azt hallottam, hogy amíg szopik a baba, addig nem lesz beteg, mert a környezetben lévő bacik, vírusok ellen termelt ellenanyagomat átjuttatom a tejjel, és az őt is védi.

Nálatok volt ilyesmi, hogy hőemelkedéses, lázas volt pici babátok anyatej mellett?


2009. dec. 31. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Védi persze,de azért még megbetegedhet.

Az én lányaim bárányhimlősek voltak 2 hónaposan.:)))

2009. dec. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az anya tej sem csoda szer, mellette is beteg lehet.!!
2009. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Úgy aggódom! :-((( Ugye csak egy kis megfázás?

Mondjuk más tünete nincs.

A nagylányom 10 hónaposan volt először beteg, náthás, persze érte is aggódtam akkor, de ez a pici fiú ,még annyira kicsi, tiszta ideg vagyok! :-(

2009. dec. 31. 10:43
 4/11 anonim ***** válasza:
mi babánk 2 hetesen lett beteg és anyatejes volt.
2009. dec. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én babám 5 hetesen kapott vírusos torokgyulladást a drága anyósomtól. Eljött hozzánk betegen 5 napra "segíteni", majdnem én ápoltam még őt is olyan beteg volt de eleinte letagadta, hogy beteg. Nem normális. Na, mindegy ez nem ide tartozik, bocs.

Mikor elment 1 napra rá én lettem beteg 1 hétig és mire meggyógyultam a babám kapta meg pedig már örültem, hogy megúszta. Kapott valami köptető szirupot meg panadolt a torokfájásra. Szívtam az orrát rengeteget. Őt nem nagyon zavarta úgy vettem észre. Én sokkal rosszabbul tűrtem az én betegségemet is és az övét is. 10 napig tartott neki és szerencsére nem volt lázas. Ne izgulj, tényleg nem olyan vészes mint ahogy az ember elképzeli.

Ja, anyatejes volt.

2009. dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én kicsi fiam is kéthónapos és már három hete beteg, anyatejet kap hozzánk is ma jön az orvos megint ( voltunk már fül-orr gégésznél is) én már teljesen kibuktam, virusos torokgyulladásta volt a páromnak , nagyon sajnálom szegényt
2009. dec. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De védi az anyatej és ezért sokkal könnyebben is meg fog gyógyulni. Ne aggódj nem lesz semmi baj. Bizonyára azóta már kiért a doki és megnyugtatott téged. Az én kisfiam is beteg lett 3 hetesen, hőemelkedése volt és taknyos volt, semmit nem írt rá a gyerekorvos, azt mondta ha gyakran szívom az orrát magától is helyre jön ha szopik. Helyre is jött ügyesen. Stérimárt fújtam az orrába napi 3x és a takony is megszűnt. Jobbulást! BUÉK!
2009. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Most ment el a doki....hát, olyan nagyon nem nyugtatott meg.

Igazából semmi más tünete nincs a babámnak, a doki se talált más baját, csak a hőemelkedés (meg mondtam, hogy bággyadtabb, kevesebbet szopizik). Megvizsgálta alaposan, de ő sem tudja, mi lehet. Ha legalább taknyos lenne, akkor megfázott, és majd meggyógyul....de nem taknyos. Egyelőre annyit mondott, hogy szoptassam (már ha elfogadja), adjak cebiont, és ennyi.


Tudjátok, attól félek, hogy.....huh, olvasgattam még a lányom idején mindenfélét, mikor hőemelkedése volt...és van olyan betegség (le se merem írni), aminek tartós hőemelkedés az egyik jele. Jaj, nagyon aggódom!!!! :-(((((( Olyna hülye hipochonder vagyok, és tudom, hogy nem lenne szabad mindenfélét beképzelnem, de legalább taknyos lenne, vagy köhögne kicsit, akkor csak egy kis nátha.


Még egyszer köszi, hogy válaszoltatok! A betegeknek jobbulást! Remélem (nagyon nagyon), hogy holnapra már egészséges lesz!!!!!!!!!)


Buék!

2009. dec. 31. 11:47
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem tegnap volt 5 hónapos a babám,és eddíg szerencsére elkerült minden betegség minket. Remélem még sokáig így is marad!(kopp-kopp-kopp) Biztos én is nagyon kilennék,ha beteg lenne a babám...!


Jobbulást kívánok a babucidnak,és persze a többieknek is!!! :)

Szerintem azért örülj,hogy nem komlyabb,"csak" hőemelkedés. Persze az biztos rossz érzés,hogy nem akar enni,meg bágyadt.. Nálunk is volt már olyan,hogy kihagyott egy étkezést,mert egyszerűen nem volt épp éhes....Én sem tudtam,hogy mi van,de amikor a következő kajánál rácuppant a cicimre,akkor nagy volt az öröm...! :)

Remélem minnél hamarabb visszajön a kedve,és elkezd majd kajcsizni! :)


Üdv.,egy 5 hónapos kicsi gyönyörűség anyuja :)

2009. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az én babám is 2xvolt már náthás...anyatejes...most 5 hónapos...elöször 2 hónapos volt aztán 3 hónapossan is ..mindkétszer tőlem kapta el...
2009. dec. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!