Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babám nem hagyja hogy...

4 hós babám nem hagyja hogy tornáztassam, mindíg direkt ellene feszít. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy rossz időben akarod tornáztatni?Én mindig reggel teszem, vagy evés után 3/4-1 órával, amikor nyugodt.Vagy a hasfájás miatt akarod tornáztatni rögtön evés után?Akkor lehet, hogy azért nem hagyja, mert annyira tele van.
2009. dec. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én megfigyeltem, hogyha reggel az ágyban hagyom, kimozogja magát. Nem én tornáztatom, de kondiban van.
2009. dec. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minek tornáztatod?

Azért feszít mert nem akarja. Ne piszkáld! Ha csak nem orvosi javaslat. (csípő, lábfej stb)

2009. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az en babammal muszaly volt tornaszni mert lemaradt a mozgasfejlodese (: nem tettuk kicsi koraba eleget hasra(4 honapon keresztul napi 5x kemeny tornagyakorlatok)4 honapos koratol 8 honapos koraig tornasztam vele de o sem hagyta, en mutogattam neki szines zenelos jatekokat nem is erdekalte de azert kiprobalhatod te is.Torna nekul sszt hiszem meg csak mest kezdene az ulessel, tornaval aszt ertem el, hogy most 11 honapos es megy ugyhogy nekem nem csak ugy magatol fejlodott a babam. Mas otletem nincs sajnos. Ha nem muszaly ne kinozd szegenyket.
2009. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!