Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Húzogatni vagy nem húzogatni...

Húzogatni vagy nem húzogatni - ezt már tudjuk. De hogyan, ha a gyerek a kádban ül?

Figyelt kérdés
Egy éves fiunknak eddig mindig fürdés után húztuk kicsit vissza, hogy eddzük, de lassan el kéne kezdeni kimosni. De hogy csináljam fürdés közben, amikor víz alatt van a lényeg, és nem tudok hozzáférni?
2009. dec. 30. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
amíg nem volt kint a teteje, addig a pelenkázón húzkodtam. mostmár a kádban is könnyen hátrajön neki, szóval ott kimosom.
2009. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a mai napig úgy megy (5 éves), hogy nekem háttal ül a kádban, én meg térdelek a kád előtt a földön, mintha átölelném átnyúlok.

A kádba nem szoktam túl sok vízet engedni, de a kiskádban talán még könnyebb, én akkor is hátat fordítottam, hogy "kézre álljon". Amúgy neki könnyen hátrament és már elég korán, 6 hónapos kora körül, mondta a doktornéni, hogy "jó fütyije" van

Ja, már késő van... Van nekem egy kicsi fiam is:-) 15 hós. Neki még nem csinálom a vízbe, mert neki még nem jön annyira hátra. Fürdetés után szoktam, amennyire lehet hátrahúzni és törlőkendővel törölgetni.

2009. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én megtudom a kádban
2010. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
már 6 hónapos kora óta huzogatjuk,persze csak minimálisan.most 1 éves.a kádban bent is nem sok vizet engedek,igy látom,mennyire megy hátra.A védőnő tanácsára csak annyit húzni ami neki még nem fáj,és ugyanezt megcsinálni szárazon is.
2010. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!