Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hónapos lányomon apró pöttyök...

9hónapos lányomon apró pöttyök jöttek ki. Még "csak" pár db van főként a hasán és a hátán. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem evett semmi új ételt és nem váltottam se mosószert se semmit. Egyébként semmi baja. Nem lázas, nem nyűgös se semmi.
2009. dec. 30. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem vidd el a bőrgyógyászatra megnézetni. Nem tudom mitől lehet ha nem váltottál mosószert és újat se evett. Nekem 5 hónapos a fiam, neki is jöttek ki ilyen csalánkiütéshez hasonló pöttyei, de neki a banántól volt... Jobb ha látja orvos. Jobbulást!
2009. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem a lányom 18hónapos,elöször neki a hónalján jött ki, utánna szépen terjedt tovább majd az egész teste olyan lett.Elvittük bőrgyógyászhoz és kiderült hogy pár hete beteg volt és abból vissza maradt virusos fertőzése van ,azt mondta a doki hogy 6 hét a lefolyása addigra el kell múlnia most tartunk a 4héten és szépen tűnik el.

De mindenképp börgyógyázhoz vidd.

2009. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem izzadt meg kicsit? Gondolom már ő is mindent a szájába vesz, ilyenkor előfordul, hogy benyelnek valamit, amire reagál a szervezet. A fiam többször volt már pöttyös, vittük gyerekorvoshoz, mindig az volt, hogy napi fél Calcimusc (ő írta ki receptre), hintőporozni kellett, majd amikor visszahúzódott és kis száraz lett, akkor krémezni. Néhány nap alatt rendbejött.
2009. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!