Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van műkörmöd? Vagy mikor...

Van műkörmöd? Vagy mikor csináltattál a baba mellett? Hány hónapos volt a gyermeked akkor?

Figyelt kérdés
Nekem régen volt, de terhesség alatt leszedettem, hogy a szülésnél ne legyen "útban" meg az első időszakban. Első baba. Már 3 hónapos, és azon gondolkodtam hogy tetetnék fel rövidet. Még korai szerintetek? Barátnőm csinálja, ingyen és átjön, tehát anyagi és idő szempontok nincsenek.
2009. dec. 30. 16:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
a fiam most 4 hós kb 2 hónapja csináltattam én is mert rettenetesen tört a körmöm.megbeszéltem egy olyan napot a körmösömmel amikor anyu nem dolgozott és jött velem,addig ő vigyázott a fiamra.amikor meg mentem tölteni,akkor meg már hideg volt,igy ott hagytam addig anyunál a gyereket.mivel ő anyatejes,és tápszeres is igy meg tudtam oldani.
2010. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi!


Már biztos fogok, mert eléggé karcolnak a körmeim, amit egy műköröm nem tesz. Persze nem a gyereket karcoltam meg vele, hanem én érzem.

2010. jan. 2. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!