Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljunk? A 15 hos...

Mit csinaljunk? A 15 hos kislanyunk fejre esett a fotelrol! Lehet valami maradando serulese? /?

Figyelt kérdés
Most alszik kimerult a sirasban ,nem tort be a feje, csak egy percre nem neztunk ra sott egy pillanatra! Jaj megorit mi lehet vajon vele? Valakinek esett mar igy a babaja? Vigyuk el a surgossegire lehet agyraszkodasa vagy valami?
2009. dec. 30. 14:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
senki nem felel? segitsetek kerlek!!!!
2009. dec. 30. 14:48
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Figyeld a tüneteket: szédülés, hányás, koordinálatlan mozgás, zavart tekintet. Fájhat egy picit a feje is, de ezt sajnos nem tudjuk meg. Ha ezeket észleled, azonnal vidd kórházba!

Ha "csak" sírt és "csak" nagyon sírt, az JÓ! Bármennyire is furcsának tűnik. Ezzel azt jelzi, hogy egészséges, jól "működik".

A babák igenis esnek le ágyról, potyognak le mindenhonnan és ilyenkor megijednek. Naná! Mi is megijedünk, csak mi el tudjuk dönteni, hogy komolyabb baj történt avagy sem. Ők még sajnos nem képesek erre, ezért fontos, hogy figyeld a tüneteit!

2009. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
az első válaszoló épp azt írta le, amit én akartam. annyival kiegészíteném: a fiam 19 hós volt, amikor a lépcsőről a betonra esett fejjel a síráson és a sebeken kívül mást nem tapasztaltunk. jegeltem a fejét, h lemenjen a dudor, ami sajnos még egy kicsit látszik (most 23 hós)a doki szerint nincs baja.
2009. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jo de telibe a buksijara esett eleg magasrol! egyszeruen nem ertem hogy tortenhetett meg ? allandoan ot percenkent koltogetem simogatom nyomogatom a buksijat nyakat maszirozom de nem ebred fel csak grimaszol meg elfordul .Annyira felek !!! es ha maradando serulese lesz? nem fog beszelni latni vagy mas?
2009. dec. 30. 14:57
 5/14 A kérdező kommentje:
ugy lattam hogy nem lett sebes a buksija sott pontosan nem tudjuk hogy hol utotte be en ugy lattam hogy a feje tetejet .
2009. dec. 30. 15:00
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ne aggódj ennyire. Azért neki már elég csontos a buksija. Ha azok a tünetek nincsenek amiket az első leírt nincs semmi baj.Ő sokkal drasztikusabban fogja fől mit mi,mert megijed.
2009. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de olyan nagyot koppant.
2009. dec. 30. 15:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Ha úgy érzed,mikor fel kelt a pici,vidd el dokihoz. itt lehet írni bármit,nem láttuk mi történt,és az se hogyan van a babád. Elviszed dokihoz és remélhetőleg tényleg nincs semmi baj,és te is megnyugszol!

2009. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Es ha az agya megserult vagy verrog keletkezett vagy valami?
2009. dec. 30. 15:10
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Utsó vagyok,azt hittem,h csak én vagyok ilyen parás anyuka...

figyelj,vidd el dokihoz,öltöztesd fel és menjetek be...biztosat csak ott fognak mondani,majd írd meg mi volt,szoritok,h semmi baj ne legyen

2009. dec. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!