Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sűrűségűre csináljátok...

Milyen sűrűségűre csináljátok 15 hónapos babáknak a tejbedarát?

Figyelt kérdés
Cumisüvegből issza, vagy sűrű és kanalazza?
2009. dec. 30. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Az mi? en is adnek a lanyomnak.koszike.
2009. dec. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

tejbe dara. :)

Felrakod a tejet és teszel bele búzadarát meg egy kis cukrot. Forrás után kész van. Kevergetni kell mert leég.

Az én kisfiam nagyon szereti, vacsorára szokott kapni, mert tápláló.

2009. dec. 30. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:
tejbegríz :)
2009. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy csinálom ahogy magunknak szoktam csak nem kakaót teszek rá hanem friss gyümölcspürével keverem össze.Általában uzsonnára kapja vagy vacsorára. Az apja az általam ismert legnagyobb tejbegríz fogyasztó, együtt szokták enni.:-)
2009. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Koszi hogy leirtad hogy tejbe griz. de mibol csinaljatok ugyertem rendes lejbol vagy tapszerrel es mikor adjatok babatoknak egy tkezes kivaltasa kent ugyertem vacsora vagy uzsonna? Elore is koszonom a megerteseteket azert mert ilyen luke vagyok .koszi a segitseget 15 hos a kislanyom de meg nem adtam neki tejbe grizt.
2010. jan. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocsi keson olvastam hogy uzsira vagy vacsira de ha vacsira kapja az hany orakkor van es utana meg kap tapszert is ? utolso voltam.
2010. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Én vacsorára szoktam adni neki, kevés vízzel és bolti vagy házi tejjel. Kakaóporral megszóróm.

7 óra körül kapja a vacsorát, 8 körül fürdés és lefekvés előtt még szopik egyet.

2010. jan. 7. 13:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Koszike a valaszt.Azert kerdeztem hogy mikbol keszititek a tejbegrizt mert az en lanyom tapszert iszik este 10 kor es meg rendes tejet nem kapott. es felek hogy lesz valami baja ha keverem a ket fele tejet.Es akinek csak tapszeres a babaja az is kap rendes bolti vagy hazi tejbol keszult tejbegrizt?
2010. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!