Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak neki inni?

Mit adjak neki inni?

Figyelt kérdés

Már kap szilárd ételt is és kutacsnál érzem a folyadékhiányt, de nem fogadja el sem a vizet, sem a teát. Eddig kizárólag cukormentes dolgokkal próbálkoztam, és ezen nem is szeretnék változtatni.Az ivóleveket is csak immel-ámmal. Egyáltalán mikor adjak neki inni? Nem mindig tudom, hogy szomjas-e vagy nem. Egyébként sajnos már nem szopik, tápszert kap.

Üdv: 4hós kisfiú anyukája


2009. dec. 30. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy érzed a kutacsánál a folyadékhiányt? Egyébként az én fiam is 4 hós bár ő anyatejes, de széklet probléma miatt mi is iszunk kamilla teát. Többször megkínálom vele, ha szomjas iszik, ha nem akkor kitolja a nyelvével.
2009. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem a kutacsánál nem azt érzed.nem hiszem hogy gond lenne

kisfiamat én is négy hónapos korától teáztatom, de először két három kanálnál többet nem fogadott el egyszerre. többször adtam neki egy nap de nem nagyon kérte.

kb öt hónapos korától kezdett többet inni, de az is kb 50-ml volt.

ne izgulj majd iszik ha szomjas.

2009. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!Mintha az én lányomat olvasnám...Én se akartam semmi édeset adni neki,de még a nagy melegbe se fogadta el a vízet.Bébiitalt veszek neki,van eóamelyik felbontás után 3 napig elrakható .

Azt higitom fel jól vizzel-fele-fele arányban,így már imádja.

Ha gyümilét veszel nézd meg,hogy ne legyen hozzáadott cukor benne.Sajna nem sok féle van olyan.

11 hós kislány anyukája/tápszeres/

2009. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A gyerekorvos mondta, hogy ha befeléhorpad a kutacsánál, akkor itassam meg mert szomjas.
2010. jan. 2. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!