Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » NEm hajlandó inni, Milyen...

NEm hajlandó inni, Milyen teát adjak 4hósbabámnak?

Figyelt kérdés

Semmit nem hajlandó meginni, jönnek a nagy melegek ilyenkor főleg kéne innia mert tápszeres.

Próbáltam almalevet leszűrni az se kell neki, csak a gyümis babaitalt issza meg és abból iscask párkortyot


2011. ápr. 27. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kell pluszban innia, mert tápszeres.

Majd ha melege lesz és szomjas lesz, hidd el, hogy fog inni. Addig pedig ne aggódj.

2011. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia nálunk meg csak az őszibarack bébi italt issza meg,de én felhigitom vízzel amit már felforraltam.Ha csuklik ha szomjas csak ezt hajlandó meginni.Lehet azért mert amikor terhes voltam rengeteg gyümölcsöt megettem és többnyire barackot:):)
2011. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szomjas lesz,hidd el inni fog. Próbálgasd, de ne eröltesd.
2011. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ha meleg lesz,akkor úgyis el fogja fogadni az innivalót.Ha mindenképpen teát,vagy gyümölcslevet akarsz neki adni,akkor hígítsd egy kicsi vízzel.Bár az én lányom a mai napig a tiszta vizet szereti a legjobban.Kiskorában meg sem ivott mást(2 éves lesz).
2011. ápr. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Próbálgasd, és ha szomjas lesz, inni fog. Az én kislányom 6,5 hósan ivott csak pluszba a tápszer mellé, hiába próbáltam bármit, nem kellett Neki. Most lesz 10 hós, és a vizet issza csak meg.
2011. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!