Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babámnak folyik az...

8 hónapos babámnak folyik az orra és csúnyán köhög. Láza nincs. Mi használt Nálatok ilyen estben?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk a doki néninél, megvizsgálta és felírt egy orrcseppet meg javasolta a Cebion cseppek szedését. A köhögésre semmit, és a tegnap óta az rosszabbodott is. Mit javasoltok? Kint szokott aludni, lehet neki így is? Ja, és ma reggel torokfájással keltem, szoptatok, én mit szedhetek megfázás esetén? Előre is köszönöm a segítséget!
2009. dec. 30. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
nálunk az Oscillococcinum vált be. Én nem a leírás szerint adtam, hanem napi 1 tubust, 3x-i alkalomra elosztva. Ezt 5 napig kapta. A 6. tubust már én vettem be, mert ő meggyógyult, én meg benáthásodtam. Szintén szoptatok. Oscillococinum, torokfájásra Tantum Verde, és mindketten szedjétek a Cebion cseppeket (a picinek napi 1x10, neked azt hiszem 1x20csepp). 4 nap alatt rendeződtem, de az is igaz, hogy 2 napig lámpáztam is magam Bioptron lámpával. :-) És porszívózd az orrát, az fontos. Jobbulást! szombaton lesz 9 hónapos a lányom (3 hete volt megfázva)
2009. dec. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Cebion csepp babának

500 mg C vitamin mamának napi 2x

Hársfa tea mindkettőtöknek egész nap nagyon jó alsó, felső légúti betegségeknél és a babának esetleg gyógyfüvekből köhögés csillapító ( pl: lándzsás útifű, nem tudom milyen kórtól szabad, de boztos van 8 hónapos babának is valami) Nóziba cseppek, majd szívás.

Torokfájásra sós vízzel öblögetni. Jobbulást kívánok! Üdv.

2009. dec. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Mi most lettünk túl a nehezén a megfázással, egyszerre lettünk betegek. A gyereknek az orvos köhögésre Fenistil cseppet ítr fel, rendszeresen leszívtam az orrát és utánna Nasivin sanft baby-t cseppentettem, egyet-egyet.Mostmár csak egy kis köhögés maradt. Én forró teáztam (nem gyógynövényes, csak sima) és ha kellett(mert nagyon fájt a fejem) bevettem egy panadolt.Orrdugulásra meg rinathiolt használtam.

Remélem valamelyik segítég beválik!:)

Jó babázást és Boldog Új Évet!

2009. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás vagyok a válaszokért! Köszönöm.
2009. dec. 31. 08:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!