Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól lehet adni...

Mennyi idős kortól lehet adni joghurot a babának? és milyet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Én úgy tudom hogy 1 éves korig nem kaphat tehéntejet így sem joghurt,se kefir és semmi ehhez hasonló terméket nem ehetnek 1 éves kor előtt.

10hó baba anyukája.

2009. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én 8 hónapos kora körül adtam már neki joghurtot, krémtúrót. 9 hónaposan kapott tejfölt a főzelékbe, Túró Rudit, reszelt sajtot. Mennyi idős a babád?
2009. dec. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 7 hónaposan adtam neki. Semmi baja nem lett, bár kifejezetten baba joghurt volt.
2009. dec. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs az offért,melyik az a kifejezetten baba johgurt?Az enyém 7 hós tegnap attam neki hippes "joghurtot",de én is azon gondolgodom hogy mondjuk valami Danonet mikor kaphat
2009. dec. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Humana joghurt. Van belőle vanilia, csoki és eper.
2009. dec. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lányom 8hónaposan kapott először, de csak azért mert nagyon szorulásos, és ez sokat segített. Mi danon aktíviát vettünk/veszünk, nagyon szereti simán és gyümölcsel is. A túrót is gyümölcsel kapja, azt is imádja. Tejet,tejfölt és tejszínt nem szabad vagyis nem ajánlott adni egy éves korig, joghurtot,túrót,sajtot szabad.
2009. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5 hos a babám. akkor még nem kezdek adni neki joghurtot. majd akkor 7 hos kora körül bébi joghurtot. köszi az infokat
2009. dec. 30. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!