Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassuk a kiságyból a...

Hogy szoktassuk a kiságyból a nagyágyba?

Figyelt kérdés
15 hónapos és kéne a Tesónak lassan a kiságy.A szobájában van mindkettő és az új ágyát is nagyon szereti,csak még sosem aludt benne.
2009. dec. 29. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne csináljatok nagy ügyet belőle. Először csak játékosan, közösen hancúrozni egy kicsit, barátkozni vele, tenni bele sok plüssállatot, hogy megtetsszen neki. Véletlenül sem este, lefekvéskor, drasztikusan váltsatok kiságyról nagyágyra. Én is nagyon paráztam ettől, de nagyon simán ment, meglepően jól fogadta a dolgot.
2009. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát kipróbáltuk.Úgy csináltam,hogy leraktam az ágy elé a kókuszmatracot,ha esetleg leesne a kilépőnél akkor puhára essen.Éjszaka többször benéztem hozzá,hát hol aludt az én kis drágám?A szoba közepén a szőnyegen:)Hogy jutott el oda azt nem tudom,de kíváncsi vagyok meddig fog vándorolni.
2009. dec. 31. 09:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyem meg! :) Majd megszokja, nem lesz semmi gond ezzel. Szerintem jó, hogy tettél oda egy matracot mert az én gyerekem biztos, hogy leesne. Mindig dobálja magát.

11 hónapos

2009. dec. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs én nem tudok hozzászólni, mert csak hat hónapos a kislányom. De ez a szoba közepén alvós sztori annyira felvidított, hogy muszáj volt veletek megosztani! Percekig kacagtam, tündéri aranyos!!! (L)
2009. dec. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

OFF:

Bocsi. Barátnőm kislánya felhasalt a fotel lábtartójára játszani és ott aludt el. Lába a földön, gyerek felsőteste kinyúlva a puffon, kezek lelógva.

2009. dec. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!