Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen rucit adjak 2hós...

Milyen rucit adjak 2hós babámra estére?

Figyelt kérdés

A szoba állandó hőmérséklete 22-24fok,jelenleg így alszik,h h. ujjú body,rugi,ujjatlan zsák,vékony takaró-ez sok szerintetek?Hogyan kellene felöltöztetnem,h biztos legyek abban,h nem fázik v nincs e melege?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. dec. 29. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Azt hogy melege van, azt a tarkójánál nézd meg, ha ott nedves akkor biztos melege van. De egyébként éjszakára nem kell olyan meleg, 20 fok bőven elég. Ha nyugtalan akkor is lehet melege.eüs
2009. dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Panel vagy családi? Mert a családiban sokkal hidegebbnek érezhető ugyanaz a hőfok. Mi panelban lakunk, tavaly télen, mikor a babám 2 hós volt, én hosszúujjú plüss vagy vastagabb pamut rugit adtam rá és közepesen vastag pléddel, takaróval takartam be. Nálunk is 22 fok körül lehetett. Egyébként onnan tudod megállapítani, hogy jól érzi-e magát, hogy megnézed a tarkójánál mennyire meleg. Ha izzad, nem alszik nyugodtan, akkor egy réteggel kevesebbet adjál rá. A babám nem szerette a meleget, sőt mai napig sem, én takaró alatt érzem jól magam, ő meg lerugdalja magáról már régóta, így csak egy rugi van rajta (már 16 hónapos). Egyébként azt olvastam, hogy 20 fok körüli szobában ideális altatni a babákat.
2009. dec. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Én is így öltöztetem, csak ha adok rá zsákot, akkor nem használunk takarót.Vagy ha takarót használok, nincs zsák.Ha vastag a zsák, teljesen felesleges a takaró.
2009. dec. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ugyanigy öltöztettem a fiamat, amíg el nem kezdett bukni. Mivel minden este lebuktuk a hálózsákot, így azt kiíktattam és azóta egy meleg kispaplannal takarom be. Pár hét múlva újra megpróbáltuk a hálózsákót, de valahogy már nem érezte szabadabbnak magát (nagyon rugdos a lábával), és így éjszakánként két óránként fel is ébredt. Szegény hálózsák így megint ki lett iktatva! :-)

Amúgy nekem is most 2,5 hónapos!

Jó babázást! :-)

2009. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ennyi a hőmérséklet és szerintem sok a hálózsák+takaró. Nálunk ujjatlan body+ujjas pamutrugi+ vékony pléd.
2009. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én vékonyabban öltöztetem, és takaró(paplan).Nekünk bevált, 10 nap mulva leszünk 5 hósak.
2010. jan. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi ruha sok.Nálunk 24-25 fok van.Panel.Én csak egy vékony rugdalózót adok rá, és hálózsákot.
2010. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 22 fok van,vékony rugi,vékony pléd van rajta.
2010. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, de muszály megkérdeznem: ti nem féltek, hogy a baba a fejére rugdalja a takarot vagy a paplant? nem szokott elöfordulni? csak azért kérdezem, mert mindenhol azt olvasni, és azt mondják, hogy a takaro veszélyes, mert megfulladhat alatta a baba.
2010. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!