Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenétek popsikenöcs ügyben?

Segitenétek popsikenöcs ügyben?

Figyelt kérdés
Eddig mindig felirta az orvos a popsikenöcsöt,de most elfogyott és elküldtem a páromat a gyógyszertárba,hogy vegyen recept nélkül. Volt 3 féle,sima,A vitaminos,meg boraxos. Ö a simát kérte,merthogy a receptre sincs soha más ráirva,csak ung. hydr. noinicum,vagy valami ilyesmi. Szóval a simát vette meg,de olyan büdös,mint a rohadt krumpli,nem az,amit a doki fel szokott irni. Abban kis szemcsék is szoktak lenni és egyáltalán nincs semmi szaga. Most igy végképp nem tudom,hogy melyiket irhatja fel a doki? Tud valaki segiteni?
2009. dec. 29. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a Seres féle popsikrémet írja fel mindig a doki! Ez tégelyes, gyógyszertári kevert krém! Sárga színe van és teljesen szagtalan. Mi nagyon szeretjük. De van még egy, aminek most nem ugrik be a neve! Ha jól emlékszem valami "zs" betűs. Az is gyógyszertári, tégelyes kevert krém, de most hirtelen nem tudom a nevét! Majd ha eszembe jut írok még! :)

Remélem azért tudtam segíteni....

2009. dec. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk ezt szokta:Unguentum neonatorum. Ha elfogy, mindig leszedem a címkéjét, tudjam melyik volt az.Én sem tudom a neveket megjegyezni.
2009. dec. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
9:34-es vagyok.Ez tégelyes, fehér krém.
2009. dec. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért büdös, mert halolaj van benne, nem tudtam, h miért van ilyen szaga, megkérdeztem a gyógyszertárban. Mi születése óta ezt használjuk, 16 hónapos múlt. Ez is fehér tégelyes, kissé sárga színű krém.
2009. dec. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem,nekünk Unguentum neonatorum-ot irt mindig,de erre a büdösre csak az van irva,hogy 5-ös kenöcs. Valószinü,hogy az a halas! De akkor ez a neonatorum milyen hatóanyagú?
2009. dec. 29. 09:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is vettem már véletlenül ilyen halszagú krémet, ki is dobtam. Inkább irasd fel a dokival, amit eddig használtál és szerettél. Szerintem, ha felírja a doki, úgy olcsóbb is.
2009. dec. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sima naturlandosat használok.
2009. dec. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
NATURLAND!!! Sok helyen lehet kapni,nem drága,nem büdös és sokáig elég.
2009. dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a SUDOCREM a legjobb. Nem olcsó de nagyon jó:)
2009. dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!