Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiflivéget, kukit, babapiskótá...

Kiflivéget, kukit, babapiskótát mikor adtatok először a babátoknak?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 7,5 hónapos, és anyós már adni akart neki kiflivéget. Én nem engedtem, mert szerintem korai.
2009. dec. 29. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idösen már nyugodtan adhatsz neki, az enyémek nagyon szerették szopogatni a kiflivéget, kenyér sarkát.
2009. dec. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Én csak 1 évesen, állítólag így jobban el lehet kerülni a lisztérzékenységet.


Kukit nem adok neki....


Bár biztosan nem úgy gondoltad...

2009. dec. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha van már foga, akkor nyugodtan adhatsz neki! A mai kutatások szerint a lisztes, glutén tartalmú dolgokat jobb előbb elkezdeni adni (6 hónapos kortól), ugyanis pont így kerülhető el a lisztérzékenység (ez nem olyan mint a tejnél).
2009. dec. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már van 2 foga. Köszönöm a válaszokat. Olyan nehéz eldönteni, mert a doki ellenzi, a másik orvos akit ismerek azt mondja nyugodtan adhatok neki.
2009. dec. 29. 09:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Lányomnak 8 ónaposan jött ki az alsó két foga, azóta adok neki kiflicsücsköt,kenyeret. Babapiskótát ami neki való egyszer vettem, elég drága és nem is szereti. A sima babapiskótában tojás van, így azt majd csak 1 éves kora után tervezem. Kukit még nem kapott. A lisztérzékenység elkerülése miatt tényleg korábban javasolják a gluténtartalmú ételeket, ahogy írták előttem, 6 hónapos kor után már lehet.
2009. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok!

Nekem a védőnőm azt mondta, nyugodtan adhatok neki kalácsot is, persze olyant, ami nincs töltve, csak tészta. Ebben is van tojás, de azt mondta az úgy más... Én sem értem egészen! Az én babám 8 hós kora óta kap babapiskótát, a babakekszet utálta. Semmi baja szerencsére!

2009. dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi későn, kb 10 hónaposan adtunk ilyesmit, én előtte nem akartam ilyenekkel tömni. Nem is hiányzott neki, bőven elég volt neki az anyatej és a gyümölcsök, főzelékek.
2009. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

adhatsz neki! az uj allaspont szerint valoban hamarabb javasoljak az elkezdeeset ezeknek,mert igy kerulheto el az erzekenyseg.

buza-koles-rizs stb..

8hos kislany anyukaja

2009. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!