Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik autósülés 0-25 kg-ig?...

Létezik autósülés 0-25 kg-ig? Vagy milyet érdemes venni, amit fektetni is lehet, és sokáig lehet használni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, létezik. A legtöbb gyártónak van ilyen ülése is. Ha rákeresel a Google-ban, nagyon sokat ki fog dobni :)
2009. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ilyet még nem nagyon láttam, de attól még lehetséges, hogy van. A bababoltokban érdemes rákérdezni, mert, ha nem is tartanak mindenfélét, azért elég jól tájékozottak a lehetőségekről.
2009. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pl: [link]

(Előző vagyok, a keresés előtt véletlenül küldtem el link nélkül a válaszomat - sorry)

2009. dec. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2009. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

www.aprosagokboltja.hu

www.babaszafari.hu stb.

itt nézd meg.Én az aprosagokboltjabol rendeltem az Espiro Optima ülést/0-25kg-ig/Nagyon jó,csak ajánlani tudom!

2009. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is Espiro Optima van. Szeretjük nagyon, elvileg ez 0-25 kg kategóriás. De hogy addig jó lesz-e azt most még nem tudom megmondani mert 11 hónapos a gyerek és 9,5 kg. De ez is dönthető 3 fokozatban, így ha elalszik akkor félig-meddig fektethető.
2009. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Létezik, de nekünk azt mondták az egyik bababoltban, hogy azok is csak 18 kg-ig jók.

Mi most vettük a Cora-ban ülést, azt hiszem Nania, dönthető, háttal beköthető, szép és jó, 8000-ért akciósan.

Muszáj, mert Manó kinőtte a hordozót és még nem ül rendesen, csak 6 hós.

2009. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fektethető akkor kell szerintem, ha még nem ül a gyerek, vagy sokat utaztok és akkor kényelmesebb altatni benne.

utolsó voltam

2009. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
otolsó válaszadó!ma megnéztem őket. sztem is ami 25 kgig jo, ugyanolyan mint ami 18 kg-ig. viszont még az én manom sem ül, de ő is nagy. ahogy néztem, nem eléggé döntheő a 18 kg-s sem. még csak 5 hos az enyém. olyan kéne, mint a hordozo amennyire fektethető, csak nagyobb. tipp?
2009. dec. 29. 17:34
 10/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

Ugyanez volt a gondom.

Most 6 hós a lányom, 8 kg felett, és rövid lett a hordozó.

Az ülést nem lehet rendesen dönteni, viszont mi ezt úgy oldottuk meg, hogy megemeltük az alját.

Egyedül a Brendonban láttam olyat 40e-ért, amit hanyatt lehet dönteni, de nyilván az is feljebb emelkedik, attól függően, hogy mennyire lejt hátrafelé az ülés ülőkéje.

Érted, mit akarok ezzel?

2009. dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!