Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 es fel honapos kislanyom...

4 es fel honapos kislanyom fel akar ulni. Hagyhatom?

Figyelt kérdés
Megfogja a ket ujjamat es magatol emelkedik fel.Nem eroltetem, o huzza fel magat.
2009. dec. 28. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi szintén zenész, detto, most ez a legujjabb felfedezése, hát hogy hagyhatod-e, én nem vagyok szakember, nem merem rávágni, hogy persze, de én hagyom, hamarabb fog ülni. Már van 2 nagy gyerekem, nekik is hagytam, és segítettem, nincs bajuk....
2009. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt. Parszor hagyom neki hogy uljon, de azert nem eroltetem. Amugy elso gyerek.
2009. dec. 28. 18:05
 3/8 anonim ***** válasza:
A védődőnk és a dokinőnk is azt mondta, hogy amit magától csinál a baba azt hagyni kell. Ahhoz elég erős!
2009. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez a problémánk, csak éppen 3,5 hónaposan.Hát hagyd, hadd csinálja!
2009. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez egy reflex.

Teljesen normális,hogy felhúzza magát.

Hagyd,hogy felhúzza magát,utána fektesd vissza.

Ne ültesd semmiképp!

2009. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan húzza fel magát és egy rövidke időre( pár másodperc )ülhet is de utána fektesd vissza. Mi kimondottan gyakoroltattuk vele a felülést. 6,5 hónapos kora óta már áll.
2009. dec. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez még nem ülés. Ne add neki oda az ujjadat, hogy felhúzza magát. Majd menni fog az magától is előbb-utóbb.
2009. dec. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akar ulni,de magatol nemtud. ne terheld a gerincet vele!! pici meg hozza.

a felules altaban ugy kovetkezik be,h negykezlabrol kiul oldalra es feltolja magat,nem ugy h felhuzza.

2009. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!