Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyhatom, hogy így altassa...

Hagyhatom, hogy így altassa magát? 11 hetes kislányom vacsi után van, . Hogy másfél-2 órát is nézi a forgóját, gőgicsél és nevet, aztán szó nélkül elalszik 9-10 között és reggel 6-7-ig fel sem ébred.

Figyelt kérdés
Mi lesz, ha elunja majd, hogy fogom altatni?
2009. dec. 1. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért unná el? Szerintem nagyon jó, hogy így elalszik. Mondjuk az enyém úgy alszik el, hogy leteszem, 5 percig babrál a plüss állataival és elalszik. Volt már többször, hogy altatni kellett, olyankor simiztem a hátát vagy a fejét, odaültem az ágya mellé és úgy aludt el.
2009. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Micsoda mázlista vagy és még az éjszakát is átalussza... irigyellek!!

Persze, hogy jó, ha saját magát altatja. Késöbb, ha már nem köti le a forgója, ez csak előny lessz, hiszen már megtanúlt egyedűl elaludni és nem kell, majd a segítség a babának. Szóval őt, már nem is kell majd altatnod, csak ne is térj el a altatási rituáléjától.

2009. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is mázlistának érzem magam, csak félek, hogy ez meg ne változzon, mert már 2 hete ez megy. Szóval ez a forgó minden pénzt megért:)
2009. dec. 1. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is magától alszik el a lányom. Kezdetben ringattam, de aztán észrevettem, hogy zavarja, úgyhogy letettem és elaltatja magát. Most 15 hónapos, még most sem kell altatni, ácsorog kicsit az ágyban, próbál alkudozni, hogy köztünk alszik, megnéz egy reklámsort a tv-ben, aztán lefekszik, maga alá gyűri a takaróját és elalszik. szerintem ez így is fog maradni, max később arról fog alkudozni, hogy még eggyel több mesét akar.:-)
2009. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó,megkérdezhetem milyen forgótok van?
2009. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fisher Price esőerdős forgónk van, de a régebbi vűltozat, amin majom, béka, madár van és a levelek mozognak le-föl. Most is ahhoz beszél:)
2009. dec. 2. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!