Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan szokta fektetni...

Ki hogyan szokta fektetni éjszakára a babáját? (oldalt, hason, vagy háton)

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 17:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nemtudom eldönteni hogy rakjam le őket éjszakára aludni.Nagyon hasfájósak.Nappal hason szoktak lenni ami jó nekik de éjszakára nem merem úgyhagyni őket.
2009. dec. 28. 20:27
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálam nem sokan rettegnek jobban a hason altatástól ! De mérlegeltem a lehetőségek közül : oldalt jó lenne de lecsúszik a támasztékról és hanyatt fekszik ,ha hanyatt teszem le az sem jó ,mert ha bukik megfulladhat! Van légzésfigyelőnk így marad a hason altatás !
2009. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen egyik sem jó :)) A hason alvás a bölcsőhalál miatt veszélyes, a háton alvás a bukás és fulladás miatt, az oldalt alvás meg nem tesz jót a csípőjének. Na most legyünk okosak. Én először háton altattam, aztán egyszer anyósom hasra tette, azóta úgy alszik. Ő jobban fél a fulladástól, mert neki két ismerőse babája is majdnem megfulladt a visszabukott kajától. Van légzésfigyelőnk. Reménykedünk, hogy nem lesz semmi baj.
2009. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kórházi napokat leszámítva szintem elejétől hason tudott csak aludni. Ha véletlenül hanyatt aludt el, max fél órát aludt és felkelt, de ha résen voltam és ilyenkor hasra fektettem, aludt még legalább ugyanannyit. Már 13 hós, inkább oldalt alszik, de láttam már hason és hanyatt kiterülve is, ahogy épp jó neki.
2009. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!