Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vibrocul kúpoz ad valaki...

Vibrocul kúpoz ad valaki babájának?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 15,5hónapos és elég rossz alvó gondoltam kipróbálom.szertném ha irnátok tapsztalatokat vele kapcsolatba és hogy mennyit és hogyan kell adnom neki
2009. dec. 28. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én fiam 15 hós,és párszor adtam neki ilyen kúpot.Volt egy időszak,amikor sokszor ébredt,és csak a kezemben aludt,ha megmozdultam,h.leteszem,már üvöltött.Ezt játszottuk pár óráig,és úgy gondoltam,kipróbálom.Akkor utána elaludt a bébi,de pár hónap múlva kábé ugyanilyen szituban nem vettem észre,h.lenyugodott volna a hisztiből.Szóval nem tudom azt sem irni neked,h.használ,de azt sem,hogy nem.Mivel ez jó lázra,fogzásra,a fene tudja,h.szegényekenek mikor milyen fájdalmuk van,és hogy használ a kúp.Én akkor egy egész kúpot adtam,de olvasd el a tájékoztatót,az a biztos.Nem tudom, amúgy is rossz alvó a babád,vagy most fogzik,és amiatt?Csak azért kérdezem,mert ha amúgysem alszik jól,nem hiszem,h.van értelme,gondolom nem akarsz minden este adni neki.Tudom,h.homeos,csak mégis.De ez csak az én véleményem,remélem igy vagy úgy megoldódnak a gondjaid!
2009. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem közre játszanak a fogak mert míg nem jöttek átaludta az éjszakákat de azota szinte 2 óránként kel.
2009. dec. 28. 13:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem próbáld ki,néhanapján jól jön egy kis segitség...
2009. dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én használom, ha fogzási időszak van és sejtem, hogy nyűgösen aludna el este, akkor fürdés után, vacsi előtt (szopi még) kap egyet és jól alszik utána. Homeopátiás, így nem lehet túladagolni, avyg ilyesmi, akár óránként is adható... De én csak este egyet szoktam.
2009. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 hétig használtam, mert a 15 hónapos lányom óránként fent van hónapok óta. Estére kapott lefekvés előtt 1 kupot. Semmit sem használt. A dokinőnk javasolt homeos bogyót, Kalium Phosphoricum 9 Ch. Este 5 golyót kell feloldani neki, de sajnos ez sem hatott :)
2009. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!