Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy 5 hos...

Mit csináljak, hogy 5 hos babám ne ébredjen meg éjjel oránként?

Figyelt kérdés
Este 8-kor eszik utoljára, meg reggel 8-körül először
2009. dec. 28. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Enyhítsd a fogzási tüneteit.
2009. dec. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szted a foga? kb 1 hnapja csinálja. ha igen, hogyan?
2009. dec. 28. 10:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez valószínűleg a fogzás miatt van. Lehet enyhíteni a tüneteket, de nem biztos, hogy segít, az én babám is elég sokáig csinálta ezt, aztán egyszer csak leszokott róla.
2009. dec. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

csináltál valamit, hogy leszokjon, vagy egyik naprol a másikra magátol történt minden

most valaki épp azt mondja, hogy itassam teával,mert lehet szomjas. de a dokik meg azt mondják, hogy ne itassam, mert megszokja, és mindig fel fog ébredni mert megszokja, és kelleni fog neki mindig.

2009. dec. 28. 10:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha itatod, akkor vízzel. Azt nem fogja megszokni, mert nincs íze és a vércukrot se emeli meg. Ki lehet próbálni, de ha a foga miatt van, akkor nem segít. Nekünk igazából semmi se segített,csak a türelem. Még most is vannak ilyen éjszakáink, de talán most kevesebb, de még lesz is, mert a fogak még épp hogy csak fehér csíkként jelentek meg. (szóval még nem törtek át)

Amúgy az nem lehet, hogy éhes még? Ha megkínálod, nem eszik?

2009. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ő mindig enne... igy is elég nagy baba... meg ha megetetem 1-kor vagy 2-kor, mikor először megébred, hajnali fél 4-kor ugyanugy elkezdi. amugy a hajnali fél 4 a megszokott kezdési időpont. mikor oránként, vagy akár fél oránként is megébred.biztos akkor is megenné a kis adagját, de akkor hogy legyen? éjjel is 4 oránként etessem, mint nappal? a doki 5 étekzést javasol...az már akkor 6-ra jönne ki.. meg nem az van, hogy át kéne aludnia az éjszakát? korábban másnap 7-8-ig is aludt... este 8tol.
2009. dec. 28. 10:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én megetetném hajnalban. Ha ettől visszaalszik, akkor csak neked jobb. Az enyém 19 hós és van hogy 5kor felkel, kér tejet és még ráhúz 1-2 órát. Mi baja lesz?! Én sosem erőltettem ezt a tilos éjjel etetni módszert. Próbáld ki, magadon segítesz. Persze a foga is benne van...

2009. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!