Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék, hogy az 5...

Mit tehetnék, hogy az 5 hónapos kisfiam ne ébredjen éjszaka 2-3 óránként?

Figyelt kérdés
Először is szeretném leszögezni, nem azért ébred, mert éhes, hanem egyszerűen csak felébred. Pedig nincs zaj, semmi sem ébreszti fel. Felébred, cicit kér, amin csak elcsámcsog (nem szopizik) és bealszik rajta. Ezt 2-3 óránként csinálja.
2009. jún. 16. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én nem akarok okoskodni, de biztos, hogy van elég tejed? Az enyém akkor csinálta ezt, amikor kezdett megszűnni a tejem, mindig bealudt rajta.

Javasolnám még a nyugtató cumit a cici helyett.

2009. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindig is ezt csinálta, tejem bőven van, nem az éhség miatt kel fel, többet is hízik egy hónapban, mint átlagosan szoktak a kicsik.

Nem vagyok cumi-párti, de kipróbáltuk, kiköpi azonnal, amint rájön, hogy nem az igazi. :)

2009. jún. 16. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.Az én lányom is ezt csinálja/csinálta.Van hogy jobb, van hogy roszabb.Ő is 5hós.Nappal van napirendetek?Cicin alszik el nappal is?Mert az kihathat az éjszakákra.Nappal 2,5-3 órát már kibírnak ébren és ha igazán álmos csak egy kis hátsimi és megy az ágyába.Nekem bavált, volt hogy 1x kelt éjjel!De ha jönnek a frontok azt is megérzik, akkor 2-3x kel.

Kitartást!

2009. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, van napirendünk, igaz, nappal is többször alszik még. Akkor szerencsére nem cicin alszik el, hanem ringatni kell. :) Az egy fokkal már jobb. :))
2009. jún. 17. 10:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!