Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 napig eltartható üveges...

1 napig eltartható üveges húsos bébiételt másnap lefagyaszthatom, és még odaadhatom?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem le sem kell fagyasztani, mert az újbóli kiengedés alatt szaporodnak a bacik.

A hűtőben is elég hideg van, semmi baja nem lesz, odaadhatod neki másnap. Az nem olyan sok idő, nem hetekig tárolod a hűtőben...

2009. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tegnap megbontottad, ma lefagyasztod és pár nap múlva szeretnéd neki odaadni?

Ha így gondoltad akkor ne tedd! Ha egy nap kétszer,vagy egymás utáni napokon ugyanazt kapja, nem lesz baja, nem unja meg. Viszont ha egy napot tárolod a hűtőben,utána lefagyasztod majd felolvasztod, millió baci lesz benne ami nem kifejezetten jó egy pici babának.

Én biztos nem adnám úgy oda.

2009. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én legfeljebb úgy tudnám elképzelni, hogy kinyitod, kiveszed ami kell, és a többit rögtön lefagyasztod. De hogy másnap, azt már nem. De miért kell? Nem eszi meg két nap alatt? Csak nem marad olyan sok, hogy azt már ne legyen szíved kidobni. Egy pár nap alatt meg már valószínűleg úgyis megeszi mindent, ha ízlik neki. Ha meg nem, akkor meg felesleges eltenni.

És még valami, sokszor fagyasztás után már rossz ízük lesz, nem is akarják már úgy megenni a babák. (túl vizes, ízetlen lesz)

2009. dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, az a helyzet, hogy elég keveset eszik és ezt a fajtát tegnap kezdtük el, nem is merek sokat adni még belőle.
2009. dec. 28. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!