Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hónapos fiam szája körül...

19 hónapos fiam szája körül kiütéses, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már vagy egy hónapja. Sudocremmel kentem, nem múlt el, bár elég nehéz krémezni, mindig letörli.

Nem cumizik, nem fogzik.

Az ujját szopja ugyan, de ez az elmúlt 19 hónapban így volt és sose volt ilyen kiütéses.

Szerintetek mit tegyek vele?


2009. dec. 27. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam, hogy fogzástól is lehet.
2009. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én babámnak az allergia miatt vannak a szája körül pöttyök, ha nem múlik, vidd bőrgyógyászhoz, ő megmondja mi lehet...
2009. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet tejfehérje allergia miatt.
2009. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi.

Már látta orvos néhány hete, szerinte "nem érdekes, majd elmúlik".

Nem nyáladzik, nem fogzik, megvan neki mind a 20 már.

2009. dec. 27. 20:35
 5/10 anonim ***** válasza:
20.31es vagyok..nekem is azt mondta az orvos hogy semmi, már kiderült tejfehérje allergia..figyeld meg milyen ételek után erősödnek a pöttyök..
2009. dec. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én elvinném egy másik dokihoz is. a fogátol lehet - de mint irtad megvan neki mind. igy csak az alergiára tudok gondolni én is.
2009. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia. az én 15 hós lányomnak is apro piros kiütések vannak a szája körül. De nem is gondoltam rá hogy,aggodjak ez miatt. Azt hittem a nyáltol van. De ha belegondolok azota ilyen amiota rendes bolti tejet kap. Ugyhogy most nemtudom mitévő legyek. Ha megtudsz valamit,irj légyszives. Akkor visszatérjünk a tápszerhez vagy mi legyen?
2009. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A tejfehérje allergia kinőhető,csak szigorú diétát kell tartani.Ha gyanús,h allergiás a gyerek,minél előbb meg kell nézetni,mert minél hamarabb kezdi a diétát,annál hamarabb kinőheti az allergiát.

Egy barátnőm kisfiánál szintén ilyen száj körüli kiütéssel jelentkezett,egy másik gyereknél pedig a szemdagadás és orrvérzés volt a tünet.Mindkettőjüknél jóval a tej bevezetése után jelentkezett,az egyiküknél 3 évesen.

2009. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A lányomnak a citrus félék okoztak allergiát ilyen tünetekkel. 3 éves kora után kapott újra és azóta tünet mentes.
2009. dec. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22:00as válaszolonak üzenem: ne adj a kicsinek bolti tejet, hagyd el és ha eltünnek a pötyök akkor az a ludas. helyette lehet adni neki szojatejet, nem olyan finom, de a kisfiam is ezt itta egy éves kora után kb fél évig mert tejérzékeny volt. de mára már kinőtte.
2009. dec. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!