Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket ajánlanátok ezek közül?

Melyiket ajánlanátok ezek közül?

Figyelt kérdés

Ne "szépség", hanem praktikusság alapján történő válaszokat várnék. Köszönöm szépen!



[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2009. dec. 27. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nyárra veszed, akkor az utolsó, és a fektetés szempontjából!Nekem szinte ugyan ilyen volt, és kényelmes, könnyű, és a lényeg hogy fektethető!
2009. dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bár nem ismerem ezt a márkát, de egyenlőre nekem is ez a legszimpatikusabb. 1 éves lesz február közepén, akkor venném. Most még elfér a "régiben". A fektethetőség nálam is fő szempont, mett nagyon szeret kint szunyókálni... no meg a lábzsák, esővédő sem elhanyagolható...
2009. dec. 27. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is az utolsóra szavazok.

Nekünk az első van, hát nem egy főnyeremény, futkozni jó, de aludni csak vészhelyzet esetén.

Az utolsóban az még nagyon szimpi a fektethetőség mellett, hogy a lábtartója is állítható. És nem drága.

2009. dec. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi 1 hete vettünk Baby Design Travel kocsit (az utolsót) a Babaszafariba akciósan. Szerintem szuper! Könnyen kezelhető és nagyon kényelmes tolni. Ráadásul nem az az icurka-picurka méretű sportkocsi amiben a baba nem fér el ha ráadsz egy kabátot.

(6 hónapos a picim)

2009. dec. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!