Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S anyukák. Lehet tej...

S. O. S anyukák. Lehet tej allergia? Babám 5hos és tele van az arca piros pöttyökkel, meg egy picit a füle is, és viszket neki,3hosota ugyan azt a tápszert esszük.

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasa fáj, puffadt? Hasmenése van?

Igazából a piros pöttyök lehetnek a fogzástól is, mert ilyenkor a nyál savassá válik, és kimarja a pofiját. Nálunk is ez van, én is aggódtam, hogy tejfehérjeallergia, de nem hiszem. Nekik a popójuk is piros pöttyös és nagyon duzzadt az ínyük, állandóan nyálzanak, a kezüket eszik, és persze nyűgösek is. Jó lenne, ha minél előbb kijönnének azok a fogak.

Ja, és a fogzáskor is viszkethet nekik (bár a fülüket még nem hallottam), az enyémek az arcukat dörgölik folyamatosan - főleg este - egy orvos elmagyarázta, miért, de nem tudom elmondani. (valami olyasmi, hogy a fogzsák - van ilyen egyáltalán? - is be van most dagadva,gyulladva és az okozza)

2009. dec. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tejfehérje allergia járhat kiütésekkel,viszont nem feltétlenül jár emésztési gondokkal,és nem azonnal jelentkezik,hanem hónapokig tart amíg kialakul.A laktózérzékenység pedig emésztési probléma,az nem jár kiütéssel,de hasmenéssel,puffadással igen,és mivel egy enzim hiánya okozza,azonnal jelentkezik.
2009. dec. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm,nem puffad,csak kicsit szeles.Napi egy kakis pelus van.Voltunk dokinál ö is azt mondta hogy a fogzás miatt van.

Csak olyan csunyácska az arca,és meg vagyok ijedve.

2009. dec. 25. 09:19
 4/5 A kérdező kommentje:
Az elsötöl kérdezem te kened valamivel?Mert nekünk elég száraz a böre.
2009. dec. 25. 09:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, száraz és próbálom kenegetni, azt mondták, jó zsíros krémmel. Van amikor enyhül, van amikor jobban kijön. De állítólag van rá valami speciális krém. 28-án jön hozzánk a doki, akkor fogom tőle megkérdezni.

Amúgy igen, nem feltétlen jár emésztési problémákkal, csak amikor én utána olvastam, azt írták, hogy főként az a tünete. Én azért remélem, inkább a fogzás miatt van.

2009. dec. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!