Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy reagált a karácsonyfára...

Hogy reagált a karácsonyfára féléves babátok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 18:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
11 hónapos.a karácsonyfa nagyon tetszett neki,de érdekes,hogy eszébe se jut piszkálni,viszont ül elötte és nézegeti.viszont az ajándékokra fel se figyelt.a csomagolást nem merte kibontani,és a többi játék is csak akkor érdekelte mikor már csend volt körülötte.hát hiába,ezt is tanulni kell.még sosem kapott ajándékot,fogalma sincs mi az.inkább élvezte,hogy mindenki őt vezetgeti és kedvére mehet,mert mindig volt egy szabad kéz.neki ez volt a karácsony.
2009. dec. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapos kislányomat azon kívül, hogy hogyan szerezzen meg egy-egy csillogóbb díszt, nem nagyon érdekelte. :-(
2009. dec. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem 30-án lesz 5 hónapos a kislányom.

Ő,mikor fűztem fel a szaloncukrokat,akkor segített nekem../megrágcsálta a szaloncukinak a csomagolóját,amivel jó sokáig elvolt,tehát nem kellett vele mást játszanom....:)/

Majd mikor meg kész lett a fa,akkor meg odasétáltam vele,és nagyon tetszett neki..Egyből elkezdett vőő-vőőő-vőőőő-zni,és már nyúlt is a fa irányába...:)

2009. dec. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!