Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy reagált a karácsonyfára...

Hogy reagált a karácsonyfára féléves babátok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos,de semmi különösebb reakció.megnézte ahogy az égők villognak,megfogdosott néhány díszt.
2009. dec. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapos,egy ideig nézegette,megtapizta egyszer kétszer a díszeket,a legérdekesebbnek a szaloncukor bizonyult,színességével és csörgésével :-)Te babód hogy reagált?
2009. dec. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kb ugyanúgy mint a tietek. Nagyobb csodálkozásra számítottam. A csillagszóró tetszett neki.

Boldog Karácsonyt!

2009. dec. 24. 19:26
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 10 hós, le se kakilta:)
2009. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 26-án lesz hat hónapos.Reggel amikor apa felállította a fát,fűrészelt stb. az tetszett neki,amíg aludt feldíszítettem a fát,csillog villog de nem érdekelte.

Alvás előtt elénekeltem a kiskarácsony nagykarácsonyt,akkor tetszett neki,még a villanyokat is lekapcsoltam.


Boldog Karácsonyt!

2009. dec. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
10 hósak vagyunk, egy darabig nézte, piszkálta a díszeket, de gyakorlatilag ennyi, ment a dolgára.
2009. dec. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
9hónapos.Mikor felállitottam nézte furcsán,mi lehet ez.Diszitést végig nézte.Most simán elmegy mellette.Nem nagyon érdekli.
2009. dec. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
9 hós lesz 26-án nem érdekli csak a tanuló kutya....
2009. dec. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Holnap lesz fél éves a kisfiam. Nem nagyon érdekelte a fa, viszont ma egész nap gagyogott, mosolygott vagy éppen aludt. 1 percet sem sírt, 1 percet sem nyekergett - ilyen még nem volt sosem. Ja, és a férjem valahogy rájött, hogy ha a tér-idő- kontinuum szavakat így mondja: tíííír - idűűűű - kontííííínum (jól megnyomva a t betűt, akkor a babó hangosan kacag! Szóval ma egész nap ezt (is) mondogattuk. Aztán a nap végén belekakált a fürdővízbe, nem győztük a kakadarabokat eltávolítani - ilyen sem történt még soha. Bocs a sok hülyeségért, de muszáj volt leírni :)))))
2009. dec. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám még csak 3 hónapos, de nagyon nézte a karácsonyfát. Tetszettek neki a díszek, az izzósor. Odatoltuk a babakocsival és "dumált" a díszeknek, olyan édes volt.:)

Kellemes karácsonyt mindenkinek!

2009. dec. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!