Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22 hós kislányotoknak hányas...

22 hós kislányotoknak hányas lába van?

Figyelt kérdés
És még annyit, hogy hány kilós és hányas a ruhamérete.Az én kislányom lába csak 20 as, nem kicsi az? 9 kgos és 80 as a mérete nem kicsi a korához képest?
2009. dec. 23. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
sajna nem tom hogy kicsi e de ez most ojan hogy 14 éves lányotok hány kg és mekkora a lába és mijen magas 2 gyereknek se egyfoma valaki 78 kg valaki pedig csak 45 valakinek 36os valakinek meg 44es valaki 165 valaki pedig 187 ez nagyon változó
2009. dec. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21 hós lesz a lányom 5.-én kb. 12,5 kg, 86 cm. 21-es a benti cipője a csizmája 22-es. 86-os, 92-es ruhát hord de ez változó, mert nem egyformák a méretezések. 51 cm-el és 3610 gr-mal született ami átlagos szerintem. De nem kell aggódnod, mert nincs két egyforma gyerek.
2009. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég kicsi lehet, de ha nincs amúgy a fejlődésével semmi gond, ügyes okos korához, akkor szerintem semmi baj. Az én lányom 13 és fél hós, 8 kg és 70 cm, ő is a picik közé tartozik, és a lábára még a 16-os szandi is nagy. Téli cipőnk 17es, de két zoknit bele tudunk húzni. :-) Szerintem 9 hónap múlva sem lesz 20-as a lába, ha így folytatjuk. Ha valami gond lenne a fejlődésével, doki v védőnő mondta volna. Boldog karácsonyt!
2009. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!