Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazhat négy személy és a...

Utazhat négy személy és a kisbaba egy autóban?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy feltenni a kérdést, arról van szó, hogy négy felnőtt és egy egy éves baba egy autóban, nyolcszáz kilométeren. Szerintem a kényelem nem lesz valami paradicsomi, főleg hogy lenne lehetőség arra, hogy két autóval menjünk, csak takarékossági szempontból akarnak zsúfolódni. Mit mondjak, hogy ne legyen sértődés?
2008. júl. 26. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiam 14 hónapos volt mikor anyukámékkal mentünk Horvátországba nyaralni. 600 km. Gyerekülés és 4 felnőtt. Kicsit zsúfolt volt de megoldottuk. Szerintem utazhattok így ha nem zavar senkit a kényelem hiánya. Hová mennétek?

Akkor menjetek szerintem két autóval,ha a csomagok nem vérnek el. Egyébként nagyon drága 2 autózni.

2008. júl. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, hát a kényelem hiánya. Ez zavar a legjobban. Főleg a picur miatt!
2008. júl. 26. 11:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a baba kényelme nem fog csorbulni, mivel ő autósülésben ül úgyis, azt meg nem lehet kisebb helyre bepréselni mint amekkora. Ha ti hátra be tudtok ülni és kibírjátok akkor hajrá...előtte esetleg rövid úton kipróbálhatjátok, hogy bírjátok-e a "nyomorgást". Bár ha nem egy családról van szó nem tudom a csomagokat hogyan fogjátok bepréselni...
2008. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te nyűgösebb leszel mint a baby, és ez hatással lesz rá is. Ne menjetek egy autóval, én nem mennék, ha kényelmetlen. Ne csak a baba szemszögét nézd, nyilván ő a fontosabb, hanem a magadét is és a többiekét. Ha nektek megéri összenyomódni, izzadni, nyűgösködni..hááát, menjetek :) És a baba igen, a babaülésben nem veszít a teréből, neki nem lesz gond..max a levegő lesz rossza kocsiban a sok izzadó embertől :)

Jó utat, balesetmentes közlekedést!!!

2008. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, és a kérdésedre..ezt így szépen mond el nekik..akik mennének, hogy higgyék el, nekik is nagyon rossz lesz, és még szellőztetni sem tudsz, különben a baba huzatot kap..nyilván a klíma sem mehet minusz 8 fok különbség alá, és ez ennyi embernél...kevés lesz a nagy kánikulában. Javaslod a két autót.. ha nem...hát nem. Akard vinni a baba pihenőszékét, mert az kell! :) és sok helyet foglal. Na jó utat! (előző hozzászóló)
2008. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha klímás az autó tök jó. Első válaszoló vagyok. A mi kocsink nem volt klímás és nem volt gond, hogy lehúztuk az ablakokat. egyébként meg kicsivel jobb éjjel utazni, mert akkor tuti alszik. Neki nem lesz gond a kényelemmel inkább a felnőtteknek. Őt nem fogja zavarni az út főleg ha már hozzászokott a gyereküléshez.


a baby magyarban: bébi.

2008. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Baby magyarul nem bébi, hanem baba, vagy esetleg kisgyerek ha szabad kérnem! Ha már javítani tetszel! :)
2008. júl. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
És engem javított? :) babyyyy :)
2008. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
baba, ahham... hát én még mindig úgy hallom, hogy bébiszittert keresnek.. biztosan nem babaülőt..
2009. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
ne vigyük a gyereket ilyen hosszú útra könyörgööööm
2009. nov. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!