Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós a kislányom imádja a...

6 hós a kislányom imádja a sült tököt! Sülve il főve krumplival és annélkül is adtam neki. Van más receptetek tökhöz? Paradicsomos krumplit hogy csináljátok ekkora babának?

Figyelt kérdés
Akartam venni bébi italból paradicsom levet de közölték velem hogy megszünt bevonták valami miatt!Akkor most hogy csináljam?Nem vagyok bene biztos hogy ez a mostani paradicsom adható babának!
2009. dec. 21. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért óvatosan a sült tökkel :) Amikor kicsi voltam, én is imádtam, annyira, hogy besárgultam tőle (nagyon sok benne az A vitamin). :)
2009. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A béta karotin sok benne, a szervezet annyit aslakít át belőle A vitaminná, amennyire szüksége van. Nyugodtan adhatod neki. Legalább egészséges, szép színe lesz.
2009. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg kaja van tökből, amit már most ehet. Ezen az oldalon találsz párat belőlük:

[link]

Küldök át pár linket, ahol találsz egy csomó más receptet is.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2009. dec. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösziii!!!
2009. dec. 21. 23:02
 5/5 anonim ***** válasza:
,
2010. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!