Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljátok 1 éves...

Hogyan csináljátok 1 éves babátoknak a spenótot? (fagyasztott). És milyen paradicsomos kajákat adtok neki? Ötleteket kérnék egyéb főzik terén is.

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Paradicsomos krumpli, ehhez szokta csirkét is főzni (illetve halat). A nagy imádta, a kicsi meg sem eszi.
2009. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, tegnap csináltam neki pont. Csirkemellet és krumplit külön megfőztem, a spenótot pedig egy másik edényben pici vízzel felolvasztottam/megpároltam, majd enyhén megsóztam és fokhagymát nyomtam rá. A végén, miután összeturmixoltad, vagy összetörted - ha még dúsítani szeretnéd, egy főtt tojás sárgáját is bele lehet tenni, én szoktam. Nagyon szereti.

A paradicsomot én is krumplival és csirkével szoktam csinálni, de úgy, hogy a paradicsomot először hagymán pirítom, majd hozzá a főtt krumpli és a főtt csirkemell. Oregánót és fokhagymát is teszek bele a végén.

Ja a spenótot reszelt sajttal is csinálhatod.

1 éves baba anyukája

2009. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Spagetti. Vízben megfőzök 10 szem penne tásztát 1 darab csirkemellel. Egy másik edényben fél hagymát kis olajon megsütök, majd 2 paradicsomot leforrázok héját lehúzom magjait kiszedem majd felkockázom és a hagymára teszem, kis sót és pici bazsalikomot teszek bele, 10 percig főzöm, majd a tésztával hússal turmixolom
2009. dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!