Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem oltatta be 1 év...

Aki nem oltatta be 1 év körüli babáját és nem is szopik már ad valami immunerősítőt, vagy vitamint? Én aloe vera gélt adok neki napi 1 kávéskanállal. Elég ez? Vagy oltassak? A férjem ellenzi.

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi a férjemmel beoltattuk magunkat, az 1 éves babánkat nem. 2 hónapja nem szopik, most cebion cseppeket adunk neki.

Bár beoltattam magam, és a férjemet is én beszéltem rá, még mindig úgy gondolom, hogy ez tömeghisztéria(médiahisztéria?). Anya Németországban él, ott semmiféle h1n1 hiszti nincsen, valószínű itthon nagyon felfújták.

Remélem, úgy legyen.

És drukkolok, hogy mindenki babája és mindenki jó egészségben legyen!

2009. dec. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi sem oltattunk, igaz lányom még csak 8,5hónapos. Én adom neki a cebion-t és 2naponta kap multivitamint: Multi Kid a neve. Ezt a védőnőm tanácsolta, mert elég beteges.
2009. dec. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!