Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen immunerősítőt adjak 6...

Milyen immunerősítőt adjak 6 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Már nem szopik,tápszert kap emellett kap főziket is.Cebiont adok neki.Kell emellett adnom még valamit?Elég beteges :(
2010. dec. 16. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok zöldség-gyümölcs a cebion mellé. 6 hónaposoknak még nem gyártanak multivitamint, csak 1 éves kor felett adhatók.
2010. dec. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

itt nézz körül:

homeopatia.info.hu

2010. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ÖKONET- es grapefruit mag cseppet adok neki, naponta 2x5 cseppet, kezdődő nátha esetén napi 4x10 cseppet. Nekem egy természetgyógyász ajánlotta. Lehet, hogy lehurrognak sokan, de ha egy mód van rá nem adok gyógyszert a gyerekemnek. Sajnos ő élete első 3 hetében szinte csak antibiotikumon élt, és ez odavághatta a kis immunrendszerét, tehát én ezt az immunerősítőt adom neki.
2010. dec. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!