Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hónaposnál fiatalabb...

12 hónaposnál fiatalabb csecsemőknek állítottak elő h1n1 oltást?

Figyelt kérdés
párom most hallott valamit a rádióban félfüllel, csak én nem találtam róla semmi. Van valakinek infója??
2009. dec. 17. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak azok a babák kaphatják, akik 6 hónaposnál fiatalabbak és valamiféle rendellenességük van. Nem a magyar oltóanyagot használják, hanem egy külföldit. Bővebben itt: [link]
2009. dec. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt azt írják, hogy 6-tól 12 hóig kaphatják.
2009. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én már ezer szakembert körbetelefonáltam. Az osztrák oltóanyag adható 6 hónapnál idősebb babáknak. 2 kell belőle. Szerintem kismamáknak is jobb lenne, mert nincs benne alumínium származék. Én ezért inkább ezt adatnám be magamnak, most, hogy terhes vagyok. Viszont mindenhol azt az infót kaptam, hogy nem engedik kivinni az országból, csak helyi lakosok kaphatják. Szóval nem lehet megszerezni.

Ezek szerint most nagylelkűek voltak ezzel az 1000 db oltással. De a cikk szerint egészséges kisbabáknak nem jár.

2009. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, bocsi, tényleg rosszul írtam, tehát 6 hó fölötti babák kaphatják, akik egyébként betegek..és van belőle keményen 1000 darab..
2009. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mi gyrekorvosunk nem olt 1,5éves kor alatt.
2009. dec. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ!
2009. dec. 18. 09:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!