Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ducinak számit a kislányom? 5...

Ducinak számit a kislányom? 5 hónapos 7,6kg és 66 cm. Vannak rajta kis hurkák de szerintem nem dagi. A környezetemben mindenki azt kérdezi h nem fogom diétára? Már mért kéne? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 13:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia.Nagy hü...e az aki azt mondja diétára fogni egy csecsemőt...ilyen baromságot ! Örülj neki,majd lemozogja,ha elkezd kúszni,mászni menni :)Akkor már lassabban fog hizni is :)Az én kislányom a te kislányod ellentéte. 14hónapos lesz 75cm 7,8kg.Nekünk hizokúra kellene,egyesek szerint.De az is vicc,mert megtömni csak nem fogom....majd alakulnak :)

Ne is foglalkozz az ilyenekkel :) Minden jót.

2009. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
nehogymár fogyóztasd a kisbabádat... még kcisi most fejlődik...énis duci voltam kiskoromba de ovis korom végére kinőttem:Dlefogytam.. (:
2010. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!