Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ducinak számit a kislányom? 5...

Ducinak számit a kislányom? 5 hónapos 7,6kg és 66 cm. Vannak rajta kis hurkák de szerintem nem dagi. A környezetemben mindenki azt kérdezi h nem fogom diétára? Már mért kéne? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon édik a bébi-hurkák :) . nem gondolom h aggódnod kellene, a keresztlányom 4 hósan volt 7900 és 67 cm és most 2 évesen szinte vékony.
2009. dec. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Úristen, dehogy!!! Márhogy ne fogd diétára :) Pláne ha anyatejes, akkor meg nem is tudsz mit csinálni vele, ha éhes eszik és kész. :)

Nekem a fiam sose volt egy vasgyúró inkább vékony volt csecsemőnek is, kicsit irigykedtem is mások cuki csecsemős hurkáira :))

Most a lányom 7 hetes és 6 kiló...szóval gyanitom hogy mi is ez a kategória leszünk most mint ti.

Ez van :) Én imádom a hurkácskáit :)

A szomszédban 2 baba is van, mindkettő csak anyatejes volt.6 hósan 9 és 10 kilósak voltak!!! Most szép, arányos 2 éves mindkettő, egyáltalán nem lettek kövérek meg semmi.

2009. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem mondanám rá, hogy duci. Viszont az enyém mellett annak tűnne, mert ő meg a másik véglet, akivel kapcsolatban kérdezhetem, hogy vékonyka?: 7,5 hós és nem egészen 7 kg.

Ez is bizoynyítja, mennyire nem egyformák a csecsemők és mennyire nem szabad egymáshoz hasonlítani őket.

Szóval nem duci szerintem, aranyos kis baba lehet. Az enyém meg nem vékony, csak nyúlánk, hosszú kislány (70cm). Ennyire egyszerű!:)

Jó babázást és sok egészséget kívánok!

2009. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!Eszembe sincs diétára fogni!Még az kéne én imádom a hurkáit és sztem nem dagi.Ráadásul pedig számomra mindig is a kerek babák egészségesebbeknek tüntek(függetlenül attól h milyen a lányom)
2009. dec. 16. 14:15
 5/12 anonim ***** válasza:

5 hónaposak leszünk 2 hét múlva és 65 cm, 7700 gramm. :))de azon kívül hogy a combocskája mint a mishlein babájé, nem dundi:)

a diéta javasolása egy csecsemőnél meg egyszerűen minősíthetetlen.

2009. dec. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A barátnőm babája is dundi volt - nagyon - de most 1 éves és teljesen átlagos lett. Ne aggódj ezen, majd ha mászik, szalad gyorsan megváltozik a helyzet :-)
2009. dec. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én lányom 7 hónaposan volt 7,43 kiló és 74 cm (öt hónaposan csak 6,4 kiló és 66 centi , anyatejes)

Most 9 hónaposan 8,5 kiló, pedig 4 kilóval született:-))

2009. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a fiam 3,5 hós és 7 kg fölött van valamivel és 69 cm és nem duci egyeltalán.szép formás,van pár hurkája,de attól aranyos.a doki mindig meg is dícséri,h nagyon szép a súlya(4250 gr-mal és 56 cm-rel született).

szóval nem duci a babád.

2009. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

14:34

A 4,4 kilóval született fiam volt 5 hónaposan 7,4 kiló és 74 cm.

2009. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fiam most múlt 6 hónapos, de már 9,8 kg és 74 sm! Teljesen átlagos méretekkel született, j étvágya van. Majd lemozogják később :) Amúgy nekünk is azt mondták, hogy kövér... :(
2009. dec. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!