Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki a 11 hós körül...

Hogy néz ki a 11 hós körül babátok egy napja? Miket esztek? Turmixoltok még a babának?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lánykám 10 hónapos,gyakorlatilag mindent eszik amit mi kevés kivétellel. Nem turmixolok neki, ami olyan azt villával összetöröm és kész.
2009. dec. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
első vagyok: 6 körül ébred -szopizik fél 8 körül reggeli-májas vagy vajas kenyér vagy túrókrém elmegyünk boltba-sétálni, 9 körül alszik egy órát kb dél körül ebéd-főzelék husival-játszunk fél 2 körül ismét alszik másfél -két órát uzsonna -valami gyümölcs--elmegyünk a nagylányért a suliba,sétálunk egy nagyot itthon ismét játék fél 7 körül pancsi egy üveg tápi és némi cici és alszik hajnalig, egyszer szopi éjjel is
2009. dec. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

11 és fél hónapos a lányzóm.

Reggel 7 körül ébred-reggelizik. Utána játék.

12 körül álmos tejcsivel elalszik.

13-14 között ébred akkor ebédel.( már próbáltam alvás elött adni az ebédet de nem kellett neki.

Ebéd után megyünk sétálni, attól függ miylen idő van fél-egy órát.

Aztán itthon játék.

19kor fürdés vacsi.

20kor alvás tejcsivel.

Eszik már mindent amit az ő korában ehet. Nem turmixolunk szereti a darabos kaját, villával töröm össze.

Imádja a kenyeret, túrórudi belsejét. Kedven kajája a meggyszószós marhahúsi krumplival.

2009. dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!