Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vegyem rá a lassan 6...

Hogyan vegyem rá a lassan 6 hós babámat hogy forgolódjon?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem hajlandó, állandóan csak kézben akar lenni és úgy meg nem tud fejlődni a mozgása. Nem is nagyon engedem, de ha leteszem hátra vagy hasra egy kis ideig elvan aztán csak nyűglődik. Annyit tud hogy háton felemeli a lábait a magasba és átbillen oldalra. Ezt egy ideje csinálja, de tovább nem.

Van esetleg valami tornagyakorlat amivel tanithatnám a forgást?


2009. dec. 14. 16:47
 1/3 A kérdező kommentje:
De jó. Pont előttem tették fel ugyanezt a kérdést. :-) Nem direkt volt. :-)
2009. dec. 14. 16:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor háton fekszik, megfogod az egyik lábszárát, kicsit felnyomod a hasa felé és egyszerűen átfordítod az ellenkező irányba. A felsőteste is fordulni fog. Én ezt a Tv-ben láttam, gyógytornász mutatta (mondjuk jó volt látni, hogy hogy is csinálja). Megcsináltam neki kb.10 alkalommal és utána magától is megcsinálta. Erőltetni nem szabad ha nem akarja majd később megpróbálod és elég ha egy nap 3x-4x megcsináljátok csak úgy játékból. Sok babának kell a segítség mert maguktól nem mindig jönnek rá a dolgokra. Még annyi, hogy a földön csináljátok.
2009. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Erről még nem hallottam, de mindenképp kipróbálom.

Köszi szépen a segitséget.

2009. dec. 14. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!