Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Rossmann-os pelus melyik...

A Rossmann-os pelus melyik márkára hasonlít leginkább?

Figyelt kérdés

Szívesen kipróbálnám,de félek,ha megveszem nem válik be,ezert segítsetek :O) köszönöm!

Írjátok le,h milyen és mennyire megbízható!


2009. dec. 14. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
egyikhez se, sztem szar!
2009. dec. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Babydream pelusra gondolsz, nekünk bevált ezt használjuk olyan mint a libero pelus, árban viszont sokkal olcsóbb. Előtte használtuk a pamperst, de mindig kifolyt minden, aztán a liberót , majd egy ismerősöm ajánlására kipróbáltuk ezt és szerintem nagyon jó, próbáld ki, nem fogod megbánni! Az első válaszoló nem tudom miért nincs vele megelégedve.
2009. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én próbáltam tetszett is, de nem olcsóbb, mint a Huggies vagy a Libero, ezért én nem is vettem többet. Nekem a Dm-ben van kártyám beváltok 50 pontot és egy termékre 25% kedvezményt kapok, persze ezt mindig pelusra használom el.

A Rossmannban van 2db-os próbacsomag, próbáld ki azt így nem dobsz ki egy csomó pénzt az ablakon, ha mégsem válna be.

2009. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tényleg van próbacsomag? El sem hiszem :O) minden márkából kellene,h legyen!
2009. dec. 14. 14:49
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A rossmanos pelus a dm-esre hasonlít leginkább! Köze nincs a liberohoz.
2009. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha nincs köze a Libero-hoz,akkor annak csak örülök :O) mert az nem vált be,olyan mint a papír,és olyan bumszli,h 1számmal nagyobb rucikba kellett öltöztetnem a babámat :O)
2009. dec. 14. 15:02
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem igazán vált be,pontosan azért amit a Liberóról írtál ugyanis ez is "bumszli" és tényleg nagyobb ruci kellett rá, meg volt egy párszor hogy kifolyt a pisi. De azért kipróbálhatod a próbacsomagot hátha neked meg beválik, ez igazán babafüggő!
2009. dec. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mint rossmann dolgozó sok jót és rosszat is hallani valakinek beválik valakinek nem, sokan az anyagiak miatt vesznek olcsóbbat. Van olyan aki a pamperst szidja mert kifolyik a pisi stb stb. Ki kell tapasztalni melyik a megfelől addig zsákbamacska:)
2009. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A próbacsomaggal vigyázz, mert nemrég változott a rossmanos pelus és egy barátnőm úgy járt, hogy a próbacsomagban még a régifajtából volt! Amikor meg megvette a nagy csomaggal, rájött hogy ez nem is az és sajnos nem is volt jó a babájának! Én pici kora óta rossmannosat használtam a babámnak, nagyon szerettem, amíg pár hónapja meg nem változtatták! Azóta szerintem botrány!!! Kár volt érte!!! :(
2009. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Pamperssel párhuzamosan használom ( az 5-ös méretet), kicsit dundi kislányomra teljesen megfelel. Én a Liberoval nem voltam megelégedve.
2009. dec. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!