Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell otthon elkészíteni...

Hogyan kell otthon elkészíteni a paradicsomos burgonyát?

Figyelt kérdés
Ma evett ilyet a Kecskemétiből, ízlett neki és szeretném kipróbálni a "hazait" is.
2009. dec. 13. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam, megfőztem 2 paradicsomot, meg egy krumplit, a paradicsomot éppenhogycsak beledobtam a forró vízbe, és a belét (magokat) kidobtam. Utána mixerrel pépesítettem, de nagyon sűrű lett, ezért pici paradicsomlevet toltam még bele, mert még nem dobtam ki a kiszedett magos részt, szűrőn át abból préseltem levet. Hát nem lett olyan jó, mint az üveges, kislányom meg sem ette, csak egy picit evett belőle, de legalább megpróbáltam.
2009. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a Kecskemétinek a paradicsomlevéből csináltam.Egy üveg 2-3 kajára elég :-)tehetsz bele 1 kk.margarint is,izleni fog neki,sőt ha elmúlt 6 hónapos csirke husi is mehet bele :-)
2009. dec. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!