Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borzasztó éjszakánk volt!...

Borzasztó éjszakánk volt! Ezek lennének a fogzás előjelei? (folyt. )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy 4 és fél hónaposan talán még nem a fogacskák jönnek, de akkor mi lehet ez?

Este 8-11-ig szépen aludt a babánk, majd 11kor sírva ébredt, szopizott, de nem aludt vissza, sírt, nyűgös volt, utána felpörgött, gőgicsélt, megint sírt, cicin nyugtattam, az jó volt neki, csak én voltam már nagyon kész....éjszaka fél 2kor aludt el, 10 percre!!! Ekkor szinte nyüszítve felsírt, borzasztó volt, akkor újra cici, ott nyugalom és 2kor elaludt. 4kor újra keltünk, megint cicin volt, fél 5-től sikerült újra 2 órácskát aludni, utána ébredés.

Soha nem volt még ilyen, ennyire nyűgös, sírós éjszakánk még nem volt.

Egyébként nagyon sok a nyála is, meg mindent a szájába vesz.

Ha legközelebb is lesz, akkor mit adjunk neki?

Panadol Baby? Esetleg a homeos Viburcol segít? Attól nem lesz még nyűgösebb?


2009. dec. 12. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát ez a foga lesz:)

chamomilla ch 15,esetleg viburcol. 2-3 napig mehet panadol is mellé, mert pár napig erősödnek a tünetek a homeós cuccoktól.

2009. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is hasonlóan rossz éjszakánk volt, de nekünk ez már zsinórban a 4. nap. És nem fogzik, most épp nyugalmi időszaka van. Szerintem pl. a front is lehet, mert az én babámnál sem ez a szokás. Egyszer szokott felkelni enni, de éjjel... Iszonyatos fáradt vagyok. 4 hós baba anyukája.
2009. dec. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi igy kezdtük az éjszakai nemalvást. 4 hónapos volt, mikor állandóan felsírt, nyüglődött, alig lehetett megnyugtatni. Valószinű a foga volt, ami 5 hónaposan bujt ki. Aztán 2 havonta jöttek a fogak, a lányom mégsem aludt. 15 hónapos most, és azóta rettenetesek az éjszakáink.

Nekünk nem váltak be a homeos bogyók - viburcol kúp, chamomilla 15 ch, v dentinox gél - nekünk a nurofen használt valamit. Kipróbálhatod még az Aloe Vera Activatort, azt mondják jó fogzásra.

2009. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szép kilátások..:(

most éjszaka is 2-2,5 óránként kelt, igaz nem volt annyira vészes, mert szopizott, visszaaludt.

2009. dec. 13. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!