Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol tudja egy baba...

Mikortol tudja egy baba kimutatni a szeretetet?

Figyelt kérdés
Nem annyira gondolok hogy radmosolyog, hanem hogy csak azert bujjon oda hozzad mert szeret, nem pedig szopizni. Vagy hogy megoleljen. Mar annyira varom.
2009. dec. 12. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
nálunk egy éves kora körül kezdődött, és nagyon fantasztikus dolog!
2009. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11 hónapos és mostanában rendszeresen odakucorodik az ölembe, átölel, odabújik. Szerintem ez már teljesen tudatos.
2009. dec. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam is 1 éves kora körül kezdte el kimutatni, megölel, hozzám bújik, mászik rám, két kezébe fogja az arcomat. Nagyon-nagyon jó érzés!!
2009. dec. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kislányom olyan 9-10 hónapos kora körül kezdte el, hogy néha megfogta az apró mancsaival az arcomat és odadugta a pofiját az enyémhez. Mára 15hónapos, rengeteget bújik, ölembe ül, átöleli a nyakam, puszilgat. Ha megkérdezem tőle, hogy Hogy szereted anyát, akkor megöleli a nyakam és a nózijával simogatja az arcom. Fantasztikus érzés.
2009. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 5 hónapos korában éreztem először azt az igazi örömöt és szeretetet. Első olyan estélye volt, hogy én nem voltam othon vele a fürdetésnél és lefekvésnél, mert a nővéremmel voltam a szülőszobán. Apukája rendezte az esti cécót. Reggel, mikor felkelt apa ment be hozzá, felvette az ölébe és én utána mentem be. Olyan kis kómás volt, de mikor meglátott, majd kiugrott a pelusából, nyúlt felém, megfogta az arcom, nyomott rá egy jó nyálas puszit( nála még a puszi az, hogy bekapja az arcom és megnyalja), majd vissza apához, aztán rámnézett mosolyogva és visszafordult még egy nagy puszit adni. Egyébként most 8,5 hónapos, már egyre sűrűbben jön oda hozzánk, ölünkbe ül, odabújik.
2009. dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam 7,5 hónapos volt, amikor nélküle mentem el elintézni ezt-azt, és amikor hazaértem tartotta a két kis kezecskéjét és szinte kimászott a keresztapja kezéből, hogy hozzám jöhessen. Megragadta hátul a hajam, magához húzott és jól bekapta az arcomat. Olyan volt mintha megölelt és megpuszilt volna. Azóta mindig ezt csinálja, ha egy picit el kell mennem.

Azt meg 7 hónapos kora óta csinálja, hogy ha mondom neki, hogy "gyere ide" meg integetek neki a kezemmel, akkor odamászik hozzám, és kapaszkodik fel.

Tényleg nagyon jó érzés.

2009. dec. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En akkor eleg koran 5 honaposan ereztem eloszor.

Egesz nap nem voltam otthon a noverem es a nagymamam vigyazott a kisfiamra.Mikor keso delutan megjottem,ult a hordozoba es odamentem hozza egybolf fulig ero szaj,kivettem a hordozobol,hozzambujt aztan megnezte h tenyleg en vagyok-e az utana visszabujt es ezt csinalta 10 percig:).Es kozbe vegig kacagott.

A nagymamam azt mondta h ilyet meg sosem latott.

Olyan jo erzes volt.

2009. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15 hónapos a kislányom és reggelente odabújik a báttyusához monja, hogy sze és lenyom néhány puszit. A báttyus sokszor kérés nélkül is kapja a puszikat mi meg pitizünk érte apával.
2009. dec. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bocsi: mondja
2009. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, olyan jo volt olvasni oket. Az en lanyom meg csak 6 hos, ugyhogy akkor meg varhatok egy kicsit amig megszeretget, de megeri :)
2009. dec. 13. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!