Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a baba sokat hisztizik,...

Ha a baba sokat hisztizik, kiabál, ugye nem azt jelenti hogy nem elég kiegyensúlyozott, nem boldog, vagy nem kap elég szeretetet?

Figyelt kérdés
Remélem nem, mert igyekszem minél többet foglalkozni vele, meg az apukája is, de vannak nagyon hisztis napjai, amikor nem lehet magára hagyni, mindig reklamál érte. 9hónapos.
2009. júl. 14. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ez teljesen normális.Mindenkinek vannak rosszabb napjai,ráadásul ők jobban érzik a frontokat is.És persze lehet,hogy a természetéből is adódik,hogy néha "hisztisebb".De ez nem baj.Biztosan boldog baba,és érzi ő,hogy nagyon szeretitek! :-)

2009. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy pszichólogus azt mondta, hogy minél korábban kezd el egy gyerek dacoskodni, akaratoskodni, annál fejlettebb a személyisége :) Hamar kialakult az én tudata és megpróbálja érvényesíteni az akaratát.

A másik fele persze a hiszti, ami egy eszköz a cél elérésére, hát sok türelmet és következetességet igényel.


Nem azért csinálja, mert nem kap elég szeretetet, törődést. Ha így lenne, akkor apatikus, közömbös lenne lenne :X Csecsemőkkel foglalkozom és ezt sajnos tapasztalatból írom :(

2009. júl. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 14. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!