Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben (2-3 fok) mibe...

Ilyen időben (2-3 fok) mibe öltöztessem 6 hónapos lányom, ha főként autóban leszünk?

Figyelt kérdés
Harisnya, bélelt farmer, h.u body+pulcsi+ télikabát, sapi, sál+ takaró, ha kiszállunk elég?
2009. dec. 12. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A kocsiban csak olyan ruha legyen rajta,amiben nincs melege.Ha kiszálssz,akkor adj rá melegebb holmikat.A kabát-sál-sapka elég,takaró nem kell még.
2009. dec. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, de takaró elég csak kiszálláshoz, ha meg meleg van az autóban, akkor én leveszem a sapkát, sálat (kapucnis a kabát, azt hagyom a fején) és kigombolom a kabátot, mert nem bírja a nagyon meleget.

Cipő?

Bundabéléses kocsicsizmát vettem, mert folyton fagyos volt a lába.

2009. dec. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, nekünk is csizmánk van, az elfelejtettem írni.
2009. dec. 13. 10:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!