Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kisfiam 2 napja...

3 hónapos kisfiam 2 napja többet tüsszög mint eddig! Megfázhatott? Adjak neki valamit?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 07:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó a Cebion csepptől nem lesz semmi baja és a kamilla tea párologtatásától sem!!!
2009. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nasivnt ne cseppensd neki inkább sterimart és úgy jó lesz!
2009. dec. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát persze,hogy nem lesz semmi baja,csak lehet,hogy félrekezel egy estleges betegséget.Én még akkor is azt mondom,jobb ha orvos nézi meg.Nem bírom ezeket az "adok neki valamit,mert én diagnosztizáltam a problémát,mivel orvosi diplomám van"gyógymódokat.
2009. dec. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
C-vitaminnal félre kezelni, ezt te se gondolod komolyan, akkor én minden nap félre kezelem a gyerekeimet és azzal is hogy minden este friss kamilla teát viszek a szobájukba, akkor lehet hogy az én gyermekorvosom a piacon vette a diplomát és több évtizede úgy praktizál!!!!
2009. dec. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

DD mindig vannak okoskodók !

Nektek pedig köszönöm :)

2009. dec. 12. 10:44
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Immunerősítőnek megfelel a Cebion,ebben a csúnya időben szükséges is a plusz vitamin.

Nem lehet,hogy valami zavarja a kis orrát?Például erősebb illat,vagy bármi számára szokatlan illat,amit te nem is veszel észre?

Ha semmilyen más tünete nincsen,nem kell vele a sok beteg közé,orvoshoz rohanni.Ez az én véleményem.Várj még pár napot és ha egyéb problémája nincsen,akkor neked sincsen különösebb teendőd!Üdv

2009. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jobban vagytok?
2009. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen :) Köszönjük !
2009. dec. 14. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!