Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit taníthatok 6-hó babámnak?...

Mit taníthatok 6-hó babámnak? Ti mit tanítotok neki?

Figyelt kérdés
És mikor várható az eredmény,hogy ő is csinálja.
2009. dec. 11. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
2009. dec. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, tanul magától is, mást se csinál egész nap, csak felfedezi a világot :) Ha beszélsz hozzá, egyre többet megért abból amit mondasz,, megtaníthatod neki pl. tárgyak nevét (mutatsz neki egy plüssmacit, és mondod, hogy maci).
2009. dec. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó könyv az Anya taníts engem. Logikus dolgok vannak benne, amire magadtól is gondolnál, csak ez összefoglalja. Kb 6 éves korig adja az "útmutatásokat".
2009. dec. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én megvettem Deáékné B. Katalin Első játékaim című könyvét, abból tanulunk folyamatosan. Leginkább nézzegetni szereti a képeket, de én közben mesélek neki, így sokat tanulunk. 6 hónapos kortól ajánlott.
2009. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szintén csak ajánlani tudom Deákné fent említett két könyvét. Mi 3 hetes kora óta csináljuk, és nagyon szereti. Most már izgatottan várja minden nap, mikor készülődök :D (előveszem a bábokat, építőkockát stb mikor mit)
2009. dec. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 fotucsok ***** válasza:
a testrészeket is mondogathatod neki (itt az okos fejed, orrocskád...), aztán tapsi-tapsi, persze nem holnap kezdi, el, de megérti már most is. Mutogatós mondókákat szeretik, napjában többször. Pár alkalom, és már megismeri, ha elkezded. Mondd a dolgok neveit mindig. Én ha mondom neki, hogy cici, már széles mosoly és sikítás a válasz. Vagy a fejére dobok egy pelus, és lehúzza magának, majd örül,hogy újra lát. stb...
2009. dec. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én ajánlom hogy sokat énekelj neki vagy mondókázz közben mimikázz. kicsikém pl nagyon szereti az egyszer egy királyfit(azt hiszem 2. osztályos anyag)de az ember önkéntetlenül mond vagy csinál olyan dolgot amit eltanulhat közös játék közben.ja és könyveket imádja az én kislányom amiben formák vagy állatok vannak.nagyon imád csak úgy lapozni mert már egész korántól lapozunk együtt
2009. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!